Sukces gwarantowany. Nasza gwarancja jakości.

Kochamy jakość i mamy obsesję na jej punkcie. Według tego można nas oceniać. Wiemy, że maszyna pakująca działa bardzo dobrze zwłaszcza wtedy, gdy wszystko jest w porządku, gdy chodzi o jakość. Wtedy można uzyskiwać oczekiwane efekty w zakresie wydajności i niezawodnie udoskonalać procesy. Nasz znak jakości wyraża ten wysoki standard.

Co gwarantujemy?

Z maszynami do pakowania Karl Knauer dostarczamy gwarancje na:

+ magazyn
+ elementy maszyny
+ działanie
+ uzgodnioną dyspozycyjność techniczną w modelu 3-zmianowym sięgającą 97%
+ uzgodnioną wydajność godzinową
+ aktualizację oprogramowania do najnowszego stanu w chwili odbioru
+ nienaliczanie czasów serwisu technicznego w okresie gwarancji
+ opcjonalnie: opieka nad produkcją

Co jeszcze wyróżnia maszyny firmy Karl Knauer?

Jesteśmy dumni z naszych maszyn do pakowania. Chcemy, żeby również nasi klienci byli z nich dumni, ponieważ nasze wydajne maszyny zapewniają:

+ niskie zużycie energii
+ ekonomiczne, modułowe części systemu
+ pełną elastyczność przestrzenną dzięki kompaktowej budowie przejezdnych maszyn we wzornictwie dostosowanym do wzornictwa firmy klienta
+ projektowanie i zintegrowanie z układem na hali produkcyjnej
+ łatwą w użytkowaniu konstrukcję
+ łatwą obsługę
+ najwyższą precyzję profesjonalnego i bezpiecznego pakowania

Higiena jako czynnik jakości

Zasadnicze znaczenie dla wysokiego standardu bezpieczeństwa żywności i odpowiedzialności za produkt ma „higieniczna konstrukcja”. Zwłaszcza w branży spożywczej maszyny, urządzenia i komponenty muszą być zaprojektowane i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami higieny. Karl Knauer działa zgodnie z zasadami projektowania, które pozwalają uniknąć słabych punktów konstrukcyjnych związanych z zagrożeniami dotyczącymi higieny. Materiały, powierzchnie i elementy konstrukcyjne mają zawsze doskonałe właściwości pod względem czyszczenia.

Uniwersalność jako czynnik jakości

Maksymalna uniwersalność, dynamika i bezpieczeństwo w przepływie materiałów i produkcji: Nowoczesne urządzenia muszą sprostać rosnącej różnorodności zindywidualizowanych i spersonalizowanych opakowań. Nowoczesny system modułowy Karl Knauer dla przemysłu opakowaniowego skraca czas do wprowadzenia na rynek i zwiększa dyspozycyjność urządzeń – przy mniej skomplikowanych i efektywniejszych rozwiązaniach technicznych.

Bezpieczeństwo i obsługa jako czynnik jakości

Kompetentny zespół doradców z firmy Karl Knauer służy pomocą już na etapie wyboru i konstruowania maszyny. Pomocą służymy nawet po dostawie: Nasz zespół serwisowy opiekuje się klientami przez cały cykl eksploatacji maszyn w ramach serwisu posprzedażnego, oferując przekonującą wiedzę ekspercką, która zapewnia maksimum jakości i obsługi podczas eksploatacji maszyny. Naszym klientom zapewniamy krótki czas reakcji i maksymalną elastyczność naszego zespołu serwisowego. Oferujemy ogólnokrajowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Planowa konserwacja zwiększa trwałość maszyn i redukuje kosztowne przestoje.