Budowa maszyn przez specjalistę od opakowań

Doświadczenie, know-how i ogromna pasja.

Jeśli jeden z najbardziej innowacyjnych producentów opakowań w Niemczech wniesie swoje doświadczenie do branży budowy maszyn, można śmiało oczekiwać tego, co najlepsze. Dzięki naszemu ponad 80-letniemu doświadczeniu w produkcji opakowań i ponad 40-letniemu doświadczeniu w zakresie budowy maszyn pakujących możemy udzielać bardzo praktycznych rad. Karl Knauer jest dostawcą kojarzonym z wysokimi parametrami, doskonałością i ogromną pasją: Nasz zespół słynie z wielkiego entuzjazmu i konsekwentnego ukierunkowania na udane realizacje projektów klientów.

Inteligentna produkcja Zgodnie z wymogami przyszłości.

Branża opakowań stoi przed dużymi wyzwaniami: Bezpieczeństwo, higiena, ochrona, marketing, personalizacja, a także stosunek ceny do jakości – wszystkie te parametry muszą spełniać najwyższe wymagania. Warto analizować procesy na wiele sposobów i dostosowywać je w najdrobniejszych szczegółach do wymogów. Każdy, komu uda się zoptymalizować procesy pakowania, będzie nieco skuteczniejszy na rynku.
Nasi klienci doceniają wielkie osobiste zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego zamówienia. Nie oferujemy gotowych rozwiązań „prosto z półki”: wszystko musi być przemyślane i wykonane w najdrobniejszych szczegółach, dokładnie pod kątem konkretnego zastosowania. Pomaga nam w tym nasze bogate doświadczenie: Łączymy standardowe rozwiązania z indywidualnymi wymogami klientów i gwarantujemy wysoką niezawodność procesu od samego początku.
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________

Moduły usług: Nasz pakiet w skrócie

Można mieć wobec nas wysokie oczekiwania, ponieważ wspieramy klientów na wszystkich etapach procesu: Od analizy i projektowania linii pakującej przez opracowanie ekonomicznego, oszczędnego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb aż po znakomitą obsługę posprzedażną – nasze moduły usług spełniają wszystkie oczekiwania klientów.

Arrowwięcej

Sukces gwarantowany. Nasza gwarancja jakości.

Kochamy jakość i mamy obsesję na jej punkcie. Według tego można nas oceniać. Wiemy, że maszyna pakująca działa bardzo dobrze zwłaszcza wtedy, gdy wszystko jest w porządku, gdy chodzi o jakość. Nasz znak jakości wyraża ten wysoki standard.

Arrowwięcej

Inteligentna produkcja: Referencje

Od ponad 40 lat projektujemy i wytwarzamy dla naszych klientów z branży opakowań rozwiązania w dziedzinie budowy maszyn, które zwiększają wydajność procesów. Naszymi klientami są znane duże i średnie firmy z sektora markowych towarów i usług z całej Europy. Dzięki dużemu doświadczeniu i innowacyjności w odniesieniu do marek, produktów i firm nasza oferta jest zawsze imponująca..

Arrowwięcej