Moduły serwisowe

W Karl Knauer klienci są pod dobrą opieką i mają zapewnione doradztwo na wszystkich etapach procesu. Warto zapoznać się z naszymi modułami usług:

Analiza i projektowanie

Wspomagamy klientów w całym procesie projektowania linii pakowania, włącznie z analizami wykonalności w celu wdrożenia inteligentnych wariantów pakowania.

Systemy identyfikacji, kontroli i transportu

Niezależnie od rozmiaru i kształtu produktów oraz funkcji specyficznych dla danej branży dostarczamy ekonomiczne i oszczędne pod względem materiałowym rozwiązania technologiczne, które mogą działać w pełni automatycznie.

Systemy podawania i przenoszenia

Rozwiązania firmy Karl Knauer zapewniają w pełni zautomatyzowane procesy pakowania i sprawny przepływ materiałów. Precyzyjne roboty obsługują nawet najmniejsze elementy w sposób higieniczny, bez oddziaływań mechanicznych.

Systemy kontroli i inspekcji

Ważne uzupełnienie automatyzacji: Doskonała koordynacja systemów kontroli gwarantuje stałą kontrolę jakości w trakcie procesu. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo procesów.

Opakowania końcowe od specjalisty

Aby towar dotarł do klienta bez uszkodzeń, oferujemy różne rozwiązania w zakresie opakowań końcowych, które zapewniają bezpieczne i efektywne pakowanie i transportowanie produktów.

Obsługa posprzedażna

U nas zamówienie nie kończy się na montażu maszyny u klienta. Nasz zespół serwisowy opiekuje się maszyną przez cały cykl życia, zajmuje się np. konserwacją, zaopatrzeniem w części zamienne itd.