Innowacje

Trendy w branży opakowań odzwierciedlają mechanizmy kształtujące naszą teraźniejszość. Ale jak wygląda opakowanie przyszłości? Jak będzie wyglądać reklama jutro i pojutrze? Jakie tendencje są widoczne już teraz? Jakie wymagania będą stawiali opakowaniom Klienci i użytkownicy? Ten, kto wcześnie rozpoznaje trendy i w odpowiednim czasie wprowadza je w życie, może w przyszłości oferować Klientom najtrafniejsze innowacje, o które już za chwilę upomną się rynki i punkty sprzedaży.

Karl Knauer uchodzi za jednego z najważniejszych innowatorów branży opakowań i artykułów reklamowych. Liczne nagrody krajowe i międzynarodowe potwierdzają tę siłę innowacji.

Do aktualnych obszarów, którymi intensywnie zajmuje się nasz dział badań i rozwoju, zaliczają się wszystkie aspekty długotrwałego rozwoju, funkcje zabezpieczające, ochrona i prowadzenie marki, wygoda użytkowania, wartości dodane, wielofunkcyjność opakowań, łączenie mediów komunikacyjnych, a także optymalizacja i jeszcze wydajniejsza organizacja łańcucha dostaw w ścisłej współpracy z naszymi Klientami.