O nas

Firma Karl Knauer to jedno z wiodących przedsiębiorstw produkujących opakowania i artykuły reklamowe w Polsce i w Niemczech. Odnosimy sukcesy jako twórca innowacyjnych rozwiązań, który imponuje swoją innością. Stawiamy na przyjazną współpracę i zrównoważony rozwój. Karl Knauer to Twój specjalista w dziedzinie opakowań i artykułów reklamowych, na dziś i jutro. Nasz program obejmuje wszystkie współcześnie stosowane technologie produkcji opakowań i uszlachetniania dla niemal każdej branży. Istotę kompetencji Karl Knauer stanowią cztery obszary działalności: opakowania, artykuły reklamowe i opakowania ozdobne a także inżynierii mechanicznej.

W codziennym działaniu łączymy elastyczność, udział własny w procesie wytwarzania produktów i siłę innowacji. Stawiamy czoła największym wyzwaniom. Za opracowane przez nas rozwiązania jesteśmy nagradzani prestiżowymi wyróżnieniami krajowymi i międzynarodowymi. Do naszych Klientów należą producenci artykułów markowych, przedstawiciele sektora usług oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Europy. Produkujemy w zakładzie w Pniewach oraz w Biberach w Niemczech.

Nasza obietnica: Imponująco inni
We wszystkim, co robimy, chcemy być imponująco inni. W jaki sposób dotrzymujemy tej obietnicy? Poprzez realizację zadań w niezwykle szerokim spektrum zagadnień dotyczących opakowań i artykułów reklamowych, której towarzyszy wyjątkowa kompetencja i szczera pasja. Obietnicę tę spełniamy poprzez solidność i niezawodność, zaangażowanie i partnerstwo. Poprzez wydajność i szybkość. Poprzez siłę innowacji, która stawia na przyszłość i której owocem są kolejne opakowania i artykuły reklamowe z pozoru niemożliwe do wykonania. Krótko mówiąc, idea „imponująco inni” gwarantuje Tobie i Twojej firmie liczne korzyści i doskonałe wyniki.

Wszystko na temat opakowań i artykułów reklamowych: nasze pakiety usług
Oprócz szerokiej gamy produktów oferujemy naszym Klientom następujące usługi: doradztwo w sprawach projektowania, rozwiązania w zakresie oprogramowania do zarządzania projektami graficznymi, doradztwo i badania materiałów, formowanie wgłębne, optymalizację procesów i zarządzanie typu Lean Management, konfekcjonowanie, logistykę oraz budowę maszyn pakujących. Dodatkowo oferujemy rozwiązania służące ochronie produktu i marki, usługę Track & Trace oraz organizację akcji marketingowych, które łączą w sobie technologie druku, internetu i telefonii komórkowej. Wszystkie usługi, także w zakresie IT, nasi Klienci otrzymują z jednej ręki. Krótko mówiąc, to imponująco inne partnerstwo w łańcuchu dostaw.

Nasze wartości warunkiem sukcesu
Zależy nam nie tylko na oferowaniu pracy, ale również na wyznaczaniu potrzebnych, ciekawych zadań oraz budowaniu trwałych miejsc pracy. Czujemy się bowiem odpowiedzialni za ludzi, którzy u nas pracują.

Nasze myślenie i działanie jest definiowane przez otwartość i szczerość, wiarygodność i lojalność, tolerancję i szacunek, przewidywalność i społeczne zaangażowanie.