Boże Narodzenie tuż tuż

Kosze i tacki do pakowania świątecznych prezentów

Boże Narodzenie tuż tuż, a wraz z nim poszukiwania odpowiednich opakowań ozdobnych do prezentów. Produkty rolne, takie jak dżemy, likiery, wódki czy oleje najlepiej prezentują się w koszach na prezenty lub na tackach. Karl Knauer KG oferuje najlepszy wybór takich opakowań ze szczególnym wskazaniem na tegoroczną ofertę, w skład której wchodzą wysoko gatunkowe, pojemne kosze i tacki.

Opakowania, które zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku przypominają drewno, wzbogacą każdy prezent
Wysoko wartościowe produkty naturalne, takie jak dżemy, miody czy oleje, wymagają niemalże równie naturalnego opakowania. Dla takich produktów Karl Knauer KG oferuje tacki, kosze i skrzynki z kartonu, które zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku przypominają drewno. W połączeniu z kolorem wypełnienia powstaje wyjątkowe opakowanie, w którym towar ma dopasowaną oprawę.

Opakowania do prezentów w szerokiej gamie
W palecie opakowań ozdobnych Karl Knauer KG znajdują się w tym roku liczne nowości i klasyki gatunku. Obojętnie, czy dla wina, czy dla innego rodzaju alkoholu lub produktu rolnego -  każdy prezent znajdzie tu swoje wyjątkowe opakowanie. Także dla piw pochodzących zarówno od wielkich producentów, jak i z małych lokalnych browarów, producent opakowań posiada w swojej ofercie doskonałe rozwiązania.