Chcesz zobaczyć więcej? Oto nasza galeria wideo:

Ruchome obrazy, duże osiągi: Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kilka z naszych najciekawszych projektów na filmiku:

ArrowŚwiecące innowacje 

ArrowKonstrukcja maszyny specjalisty opakowań 

ArrowEdukacja w Karl Knauer

Odwiedźcie nas Państwo na naszym kanale YouTube pod adresem Arrowwww.youtube.com/user/karlknauer.

Świecące innowacje

HiLight – printed OLEDs®

Conjointement avec la Société Inuru GmbH, nous vous présentons le perfectionnement de la technologie HiLight – printed electronics® : un emballage lumineux/une étiquette lumineuse, sur la base de diodes électroluminescentes organiques (OLED, en anglais), flexibles et imprimées. Récompensée par cinq prix nationaux et internationaux.

HiLight – smart LEDs®

Innowacja firmy Karl Knauer, która – zredukowana do absolutnego minimum – w sposób estetyczny, funkcjonalny i atrakcyjny cenowo integruje światło z każdym produktem z papieru, kartonu i tektury jako ekologiczne rozwiązanie „Made in Germany”. Wspólnie nadamy światła Państwa pomysłom.

HiLight – printed electronics®

Czysta innowacja. Składane pudełko dla wysokiej jakości alkoholu „Bombay Sapphire” to z pewnością pierwsze sprzedawane na całym świecie opakowanie z drukowanymi, aktywnie świecącymi płaszczyznami - wykonane przy użyciu chronionej technologii HiLight –  printed electronics®. Animacja świetlna włącza się po otwarciu opakowania: Poszczególne elementy projektu zaczynają oddzielnie świecić w pięciu etapach.

Konstrukcja maszyny specjalisty opakowań

Inteligentna produkcja.

Pasja, know-how, perfekcja - kryje się w każdej naszej maszynie do pakowania. Dzięki naszemu ponad 80-letniemu doświadczeniu w produkcji opakowań oraz ponad 40-letniemu w budowie maszyn do pakowania, możemy Państwu praktycznie doradzić.

U nas znajdą Państwo wydajność i perfekcję, jak i całe mnóstwo pasji.

Edukacja w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Co robią technologowie opakowań? I jakie są ich zadania na obszarach informatyki technicznej, kreowania mediów i mechatroniki? Odpowiedź na te i inne pytania dotyczące edukacji w Karl Knauer znajduje się w naszym filmiku - projekcie naszych uczniów!

ArrowKliknij tutaj po więcej informacji.