Chcesz zobaczyć więcej? Oto nasza galeria wideo:

Ruchome obrazy i imponujące dokonania: niektóre z naszych najbardziej ekscytujących projektów chętnie zaprezentujemy w formie filmu. Odwiedź także nasz kanał na YouTube: Arrowhttps://www.youtube.com/user/karlknauer.

HiLight – printed OLEDs®

Firma od znaczona Niemiecką Nagrodą Opakowań 2017 oraz German Design Award 2018.
Wraz z Inuru GmbH prezentujemy dalszy rozwój technologii "HiLight – printed electronics®", a mianowicie opakowanie świetlne wzgl. etykietę świetlną na bazie drukowanych, elastycznych, organicznych diod świecących (OLED). Diody OLED, to samoświecące, powierzchniowe źródła światła o grubości kilku nanometrów, składające się z półprzewodników organicznych. Można je w pełni nadrukować ze wszystkimi komponentami elektronicznymi łącznie z bateriami.

ArrowDalsze informacje

Nasze wyjątkowo inne kształcenie

Czym zajmują się handlowcy w branży przemysłowej?? Jakie są zadania w zakresie informatyki specjalistycznej, projektów multimedialnych i mechatroniki? Na te i inne pytania dotyczące tych zawodów  w Karl Knauer KG odpowie najnowsze video- w całości stworzone przez praktykantów firmy.

Świecące opakowanie ginu Bombay Sapphire

Innowacja w czystej postaci. Pudełko na wysokiej jakości gin Bombay Sapphire to najprawdopodobniej pierwsze na świecie dostępne w sprzedaży opakowanie o zadrukowanych, aktywnie świecących powierzchniach, wykonane za pomocą chronionej technologii HiLight – printed electronics. Dzięki intuicyjnemu mechanizmowi animacja świetlna w przedniej części opakowania włącza się w chwili wzięcia pudełka do ręki. Poszczególne elementy świecą od dołu ku górze, pięciostopniowo. Opakowanie to wyznacza zupełnie nowe standardy prezentacji marki w punkcie sprzedaży, zwracając na siebie uwagę w dotychczas niespotykany sposób. Firma Karl Knauer po raz pierwszy wykorzystała tę przełomową technologię właśnie w opakowaniu opracowanym i zrealizowanym dla Bacardi.

Karl Knauer zdobywa nagrodę ETEM

Co dwa lata wręczana jest jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie bezpieczeństwa pracy: nagroda stowarzyszenia branżowego Energie Textil Elektro Medienerzeugnisse (BG ETEM). Tym razem srebrny medal opatrzony hasłem „Dobre koncepcje bezpieczeństwa pracy, z praktyki dla praktyki” powędrował do Karl Knauer KG za ponadprzeciętne dokonania w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Operacja pudełko

Przyjdź do Karl Knauer i zostań superbohaterem!

Jako konsumenci codziennie mamy styczność z opakowaniami w najróżniejszych sytuacjach życiowych. Opakowania to dla nas oczywistość. Jak jednak wyglądałoby życie bez nich?

Uczniowie zawodu technologa opakowań w Karl Knauer KG podjęli ten temat i samodzielnie wyreżyserowali oraz wyprodukowali krótki film, który z humorem odpowiada na pytanie: „Jak wyglądałoby życie bez opakowań”. Film ukazuje także powstawanie opakowania oraz charakter pracy technologa opakowań.

Gra AR „Strąć puszki”

Gra typu Augmented Reality (w rozszerzonej rzeczywistości) to jedna z naszych najciekawszych innowacji w dziedzinie artykułów reklamowych. Teraz Karl Knauer może zamienić Twoje biurko w strzelnicę i w czasie przerwy w pracy zapewnić Ci wspaniałą zabawę. Nie wiesz, jak to działa? Klikaj i oglądaj. Wirtualna rzeczywistość robi spore wrażenie!

Animacja AR „Fajerwerki”

Kolejny artykuł reklamowy nowej generacji. Dzięki animacji typu Augmented Reality (w rozszerzonej rzeczywistości) na Twoim biurku zagoszczą fajerwerki. Zobacz, jak to działa, i dostosuj tę innowacyjną technologię do własnych potrzeb. Zdumienie gwarantowane!