Sprawność dzięki innowacjom i zorientowaniu na Klienta

Istotę naszej działalności stanowi produkcja innowacyjnych opakowań i artykułów reklamowych z kartonu, tektury falistej i papieru a także inżynierii mechanicznej. Dzięki połączeniu w naszej pracy wiedzy technicznej z wysoką specjalizacją należymy do wiodących dostawców w tym segmencie rynku.
Zawsze jesteśmy otwarci na nowości! Nasi Klienci, wywodzący się z branży artykułów markowych i usług w całej Europie, korzystają zarówno z naszej wiedzy, jak i z naszego udziału własnego w procesie tworzenia produktu, wspomaganego najnowocześniejszymi urządzeniami. W ten oto sposób tworzymy kompleksowe, indywidualne rozwiązania w zakresie produkcji opakowań oraz promocji sprzedaży, gwarantując naszym Klientom oraz ich produktom uprzywilejowaną pozycję na półkach sklepowych.

Z powodzeniem opracowujemy, projektujemy i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Często jesteśmy pionierami w dziedzinie projektowania pudełek składanych. Często realizujemy projekty przyszłościowe i łamiące konwencje, wielokrotnie przy tym nagradzane, jak np. ostatnio produkty tworzone z uwzględnieniem elektroniki drukowanej. Od lat funkcjonujemy w branży jako firma wyznaczająca trendy.

Specjaliści z Karl Knauer na co dzień opracowują rozwiązania dla najmodniejszych tematów w branży. Chętnie udzielamy porad w zakresie inteligentnych opakowań, udogodnień, elektroniki drukowanej, a także ochrony produktu i marki.

Nasz urozmaicony pakiet usług udowadnia, że Karl Knauer dba o wszystko, co wiąże się z opakowaniami i artykułami reklamowymi. Oprócz szerokiej gamy produktów oferujemy Klientom następujące usługi: doradztwo w sprawach projektowania, konstrukcji, zarządzania projektami graficznymi i technologii uszlachetniania; rozwiązania w zakresie oprogramowania, badania materiałów i doradztwo ich dotyczące, formowanie wgłębne, optymalizację procesów i zarządzanie typu Lean Management, konfekcjonowanie, logistykę i konstrukcję maszyn pakujących.

Ponadto nieustannie opracowujemy kolejne przełomowe rozwiązania w zakresie ochrony produktu i marki oraz usług Track & Trace, a także rozwiązania, które łączą w sobie technologie druku, internetu i telefonii komórkowej. Wszystkie usługi, także z branży IT, nasi Klienci otrzymują z jednej ręki.