Dialog ze światem fachowców

Przygotuj się na przyszłość: nasza sieć innowacji
Wyzwania globalnego rynku są coraz większe i bardziej złożone. Strategiczne stowarzyszenia branżowe mogą znacząco przyczynić się do długotrwałej obecności firm na rynku, a nawet ten rynek współtworzyć. Długoterminowa, otwarta wymiana wiedzy ekspertów umożliwia proaktywne, elastyczne działanie, a także zwiększa tempo rozwoju i siłę innowacji. Zapewnia też uprzywilejowaną pozycję na rynku nie tylko zaangażowanym przedsiębiorstwom, ale także i Klientom, którym przynosi korzyści i wartość dodaną.

Dbamy o kulturę intensywnego dialogu, która owocuje kolejnymi znaczącymi i innowacyjnymi projektami. Oto kilka przykładów:

FFI Fachverband Faltschachtel-Industrie e.V.

FFI - Fachverband Faltschachtel-Industrie e.V. (Stowarzyszenie Przemysłu Pudełek Składanych) - od 1948 roku chroni interesy ponad 60 firm członków organizacji z ponad 80 miejscami produkcji tej gałęzi gospodarki. Stowarzyszenie wspiera zarówno wizerunek pudełek składanych jako opakowań używanych w handlu, jak i kompetencji swoich członków dzięki transferowi know-how i dokształcaniu.

Więcej informacji na temat FFI znajdziesz pod adresem Arrowwww.ffi.de.


Verband papier, druck und medien südbaden e.V.

Vpdm jest to stowarzyszenie pracodawców i związek branżowy. Reprezentuje on interesy przedsiębiorców i
przedsiębiorstw w przemyśle poligraficznym i papierniczym, przetwarzającym papę i tworzywa sztuczne.
Dla swoich członków związek jest zaufanym, kompetentnym rozmówcą i skutecznym usługodawcą w zakresie indywidualnych zakładowych rozwiązań.

Więcej informacji na temat Vpdm znajdziesz pod adresem Arrowwww.medienverbaende.de.


AIPIA

to skrót od „Active & Intelligent Packaging Industry Association“. Związek ten koncentruje się na popieraniu aktywnych, inteligentnych rozwiązań opakunkowych do zastosowań komercyjnych. Członkowie pochodzą z całego, globalnego łańcucha dostawców, od wielkich międzynarodowych, markowych przedsiębiorstw poprzez wiodących producentów opakowań, aż po kilka ważnych instytucji akademickich zaangażowanych w zakresie badań i rozwoju.

Więcej informacji na temat AIPIA znajdziesz pod adresem Arrowwww.aipia.info.


Organic Electronic Association (OE-A)

Organic Electronics Association  to grupa należąca do VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau e.V. – Związku Niemieckich Producentów Maszyn i Urządzeń), założona w grudniu 2004 roku jako międzynarodowa platforma informacyjna i komunikacyjna dla firm i instytutów działających w dziedzinie nowej technologii – elektroniki organicznej. Jej członkowie z Europy, Stanów Zjednoczonych i Azji współpracują w OE-A, aby wspierać rozbudowę funkcjonalnej infrastruktury służącej rozwojowi elektroniki organicznej. OE-A reprezentuje cały łańcuch tworzenia wartości w zakresie tejże technologii – od wytwórców materiału, poprzez konstruktorów urządzeń, instalacji i producentów, aż po użytkownika.

Więcej informacji na temat Organic Electronic Association znajdziesz pod adresem Arrowwww.oe-a.org.


Gesamtverband der Werbeartikel-Wirtschaft e.V.

Stowarzyszenie Gesamtverband der Werbeartikel-Wirtschaft e.V. (w skrócie GWW) zostało założone zgodnie z mottem „Tylko razem jesteśmy silni” i reprezentuje zarówno producentów, jak i importerów artykułów promocyjnych. Jego motywem przewodnim jest ochrona interesów wszystkich firm uczestniczących w procesie tworzenia wartości dodanej w branży artykułów promocyjnych. Członkami stowarzyszenia są nie tylko dostawcy i producenci, lecz również dystrybutorzy artykułów promocyjnych, doradcy, drukarnie i inne przedsiębiorstwa świadczące usługi w tej branży.

Więcej informacji na temat stowarzyszenia Gesamtverband der Werbeartikel-Wirtschaft e.V. można znaleźć na stronie Arrowhttps://gww.de/Region gospodarczy Offenburg Ortenau WRO

Priorytetami Agencji Promocji i Marketingu Regionu Gospodarczego Offenburg/Ortenau (WRO) są promocja i PR oraz rozwój firm regionalnych, zachęcanie do zakładania nowych działalności gospodarczych, a także wymiana polityczno-gospodarcza. Oprócz licznych stoisk na targach, sieć ta może pochwalić się organizacją około 50 wydarzeń branżowych rocznie. Jako aktywny partner znacząco przyczyniamy się do rozwoju lokalnych działalności.

Więcej informacji na temat regionu gospodarczego Offenburg Ortenau znajdziesz pod adresem Arrowwww.wro.de.


Kontakty z dostawcami

Kreatywna wymiana z dostawcą
Pielęgnujemy intensywne, wieloletnie kontakty z naszymi dostawcami i partnerami, na wszystkich etapach projektu – od pomysłu, przez realizację, aż po logistykę. Jesteśmy więc ważnym klientem wiodących producentów maszyn drukarskich i zajmujących się dalszą obróbką papieru, jak np. Heidelberger Druckmaschinen AG oraz Bobst Group. Wspólnie przyspieszamy rozwój innowacyjnych technologii produkcyjnych i w ten sposób gwarantujemy Klientom możliwość korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.