Perfekcyjny podarunek

Opakowanie to obietnica, uwertura do prezentu, sugestia ukrytego w środku upominku i jego wartości. Dlatego tak ważne jest, aby opakowanie było elegancko zadrukowane lub uszlachetnione.

Twój produkt lub prezent zasługuje na odpowiednie opakowanie. Oferujemy niezwykle szeroką gamę wartościowych opakowań dla handlu, firm lub użytkowników końcowych. Z tektury, drewna, tworzywa sztucznego – spełnimy każde Twoje życzenie!

Odpowiednia prezentacja produktu stanowi naszą pasję! Karl Knauer to wiodący na rynku producent opakowań ozdobnych. Za pomocą różnorodnych technik projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy i produkujemy jedyne w swoim rodzaju opakowania każdego typu. Wyznaczamy trendy w branży opakowań ozdobnych. Rzuć okiem na nasze nowości lub klasyki i wybierz coś dla siebie. Życzysz sobie czegoś specjalnego? Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na Twoje zapytanie.

Produkty

Zachęcamy do przeglądania naszego aktualnego programu produktów i zainspirowania się różnorodnością naszych wysokogatunkowych opakowań prezentów.

Arrowdalej

Nowości 2020/2021

Perfekcyjne podarunki – oto nasze wymaganie, gdy chodzi o ekskluzywne opakowania prezentów firmy Karl Knauer Z tego względu również w tym roku przygotowaliśmy atrakcyjny i pełny program opakowań prezentów z wieloma i zaskakującymi nowościami, który spełni każde życzenie.

Arrowdalej

Innowacje

Lubimy zaskakiwać! Jako liderzy na rynku opakowań ozdobnych piszemy dalsze rozdziały historii sukcesu:

Arrowdalej

Rodzaje produktów

Masz życzenie? Wybierz swojego faworyta z niewiarygodnie szerokiej gamy opakowań wszelkiego rodzaju.

Arrowdalej

Jesteśmy otwarci na wyjątkowe potrzeby

Twoja koncepcja marketingowa to podstawa, na której budujemy kreatywne rozwiązania: czy to wyjątkowe materiały, czy też efektowne i praktyczne projekty specjalne.

Arrowdalej

Uszlachetnianie

Dzięki nam Twoja marka zabłyśnie. Niezwykle szerokie, innowacyjne spektrum powłok lakierowych, tłoczeń, aż po wyrafinowane perforacje, laminaty i aplikacje, umożliwia tworzenie kolejnych, znakomitych opakowań. To gwarancja imponującej prezentacji Twojej marki w punkcie sprzedaży.

Arrowdalej