Giving in perfection

Nowości na sezon 2019/2020

Prezentacja to nasza pasja! Dlatego Karl Knauer również w nowym sezonie po raz kolejny oferuje kompleksowy program pakowania prezentów: od szlachetnych klasyków na wyjątkowe chwile, po oryginalne powierzchnie, aż do najnowszych trendów projektowych w modnym, naturalnym stylu - w Karl Knauer każdy znajdzie swojego faworyta na każdą okazję.

Zaleta: wszystko z pierwszej ręki! Poza dużym wyborem kartonów prezentowych i składanych pudełek jak zwykle oferujemy bogaty wybór koszyków, torebek, skrzynek drewnianych, artykułów dekoracyjnych i displayów.

 

Nowe motywy sezonu 2019/2020

PUER line

Dla jeszcze większej liczby zastosowań serię PURE linie uzupełniają od tego sezonu kartony prezentowe na sześć butelek, kartony transportowe, torby, kasetki prezentowe i kosze upominkowe. Seria Pure line jest dostępna w kolorze czarnym lub w kolorach naturalnych jako

pojedynczy karton prezentowy na wino, 380 mm, jak również na 2 wina, 3 wina lub 5 win (tylko czarne) i karton prezentowy na 6 win, 360 mm
karton transportowy na 2 lub 3 wina, 365 mm
torba na 1 wino, 2 lub 3 wina, 380 mm
kasetki prezentowe-dolna część na 2 lub 3 wina, 395 mm
kosz prezentowy w rozmiarze S (190 x 140 x 100 mm), M (322 x 190 x 108 mm) i L (350 x 254 x 120 mm). 

 

Motiyw Naturell

Uzupełniono również motyw Naturell: Motyw znanego składanego kartonu PURE line z pięknymi rysunkami o tematyce wina jest teraz również dostępny jako praktyczny karton transportowy.

Motyw Naturell jest dostępny jako pojedynczy karton na wino, 365 mm, karton na 2 lub 3 wina, 360 mm i jako karton transportowy na 2 lub 3 wina, 365 mm. 

Motiyw Lieblingswein

Podaruj swoje ulubione wino teraz także w swoim ulubionym kartonie prezentowym! Karton prezentowy na wino zachwyca swoimi imponującymi naturalnymi wrażeniami dotykowymi  i żywym, figlarnym designem. Odpowiedni do czerwonego lub białego ulubionego wina motyw pasuje nie tylko na każdą porę roku, ale także na każdą okazję do wręczenia prezentu.

Motyw Lieblingswein jest dostępny jako karton prezentowy na 2 lub 3 wina, 360 mm.

 

Motiyw Winterheit

Nowy karton prezentowy na wino Tannenduft z nadrukiem z każdej strony absolutnie przyciągającym wzrok: bujne gałęzie jodły o bogatej zieleni - sprytnie uformowane - i troskliwe detale, takie jak złote gwiazdy i czerwone jagody sprawiają, że nabiera się ochoty na święta. Do tego dochodzi jeszcze wyjątkowa atrakcja: jeśli przesunie się palcem po jodłowych gałęziach, w powietrzu rozejdzie się zapach świeżej jodły - teraz święta Bożego Narodzenia mogą nadejść! 

Motyw Tannenduft jest dostępny jako karton prezentowy na 2 lub 3 wina, 360 mm.

 

Motiyw Tannenduft

Nowy karton prezentowy na wino Tannenduft z nadrukiem z każdej strony absolutnie przyciągającym wzrok: bujne gałęzie jodły o bogatej zieleni - sprytnie uformowane - i troskliwe detale, takie jak złote gwiazdy i czerwone jagody sprawiają, że nabiera się ochoty na święta.

Do tego dochodzi jeszcze wyjątkowa atrakcja: jeśli przesunie się palcem po jodłowych gałęziach, w powietrzu rozejdzie się zapach świeżej jodły - teraz święta Bożego Narodzenia mogą nadejść!

Motyw Tannenduft jest dostępny jako karton prezentowy na 2 lub 3 wina, 360 mm.

 

Motiyw Vinothek

Styl terakoty jest odwiecznym faworytem w branży winiarskiej. Nic dziwnego, ponieważ przypomina godziny relaksu, piękne letnie dni i południową lekkość. Potem kieliszek wina, zapakowany w klimatyczne opakowanie prezentowe, które obiecuje najlepszą rozkosz płynącą z wina.

Motyw Vinothek  jest dostępny jako pojedyncze pudełko na wino, a także pudełko na 2 lub 3 wina, 360 mm.

 

Motiyw Struktura VITA Anthrazit 

Jako atrakcyjny dodatek do programu, seria Struktura VITA jest teraz dostępna w kolorze antracytowym. Skutecznie wprowadzona struktura powierzchni Struktura VITA zapewnia niezwykle szlachetny wygląd i wrażenia dotykowe. W połączeniu z modnym kolorem antracytowym karton prezentowy na wino nie tylko jest klasycznie elegancki, ale także wspaniale nowoczesny. Doskonały wybór na finezyjne i wysokiej jakości prezenty.

Motyw Struktura VITA Anthrazit  jest dostępny jako pojedynczy karton prezentowy na wino, 380 mm, a także karton na 2 lub 3 wina, 360 mm.

 

 

Motiyw Display do ekspozycji Holz Rustikal 

Karl Knauer rozszerza swój program displayów! Nowość: dwuwarstwowy display o wyglądzie naszego najlepiej sprzedającego się motywu Holz Rustikal. Imponujący wygląd prawdziwego drewna z wieloma realistycznymi, wzorowanymi detalami powoduje, że display otrzymuje niezrównany naturalny urok. Standardowy display jest dostępny jako towar magazynowy i zapewnia swoim świetnym wyglądem doskonałą uwagę w punkcie sprzedaży.

Display Holz Rustikal  jest dostępny jako dwuwarstwowy display na około 100 butelek.