Giving in perfection

Nowości na sezon 2020/2021

Prezentacja to nasza pasja! Dlatego Karl Knauer również w nowym sezonie po raz kolejny oferuje kompleksowy program pakowania prezentów: od szlachetnych klasyków na wyjątkowe chwile, po oryginalne powierzchnie, aż do najnowszych trendów projektowych w modnym, naturalnym stylu - w Karl Knauer każdy znajdzie swojego faworyta na każdą okazję.

Zaleta: wszystko z pierwszej ręki! Poza dużym wyborem kartonów prezentowych i składanych pudełek jak zwykle oferujemy bogaty wybór koszyków, torebek, skrzynek drewnianych, artykułów dekoracyjnych i displayów.

 

Nowe motywy sezonu 2020/2021

Motyw „Danke"

Podziękowania w pięknym opakowaniu! Nowa seria „Danke” jest bardzo różnorodna: trzy motywy, w zależności od rozmiaru, ozdabiają brązowy karton naturalny z naszej kolekcji PURE line. Naturalne wrażenia dotykowe i atrakcyjne kombinacje kolorów, fantazyjne motywy, niezwykle różnorodne i idealnie pasujące jako podziękowania w różnych sytuacjach.

Motyw „Danke” jest dostępny jako karton prezentowy na 1 butelkę wina, 380 mm, na 2 lub 3 butelki wina, 360 mm, oraz jako torba na 1 butelkę wina, 380 mm.

Motyw „Weinblätter"

Ten całoroczny motyw zachwyca wszystkie pokolenia. Wokół brązowego kartonu naturalnego wiją się szczegółowo odwzorowane liście winorośli w odcieniu granatu, w sympatycznym i modnym kolorze tego sezonu, zachęcając do zajrzenia do środka. Graficzny wzór kiści winogron na pokrywie stanowi atrakcyjny kontrast dekoracyjny. Naturalną surowość w dotyku motyw zawdzięcza naszej powierzchni PURE line.

Motyw „Weinblätter” jest dostępny jako pudełko na 1 butelkę wina, 365 mm, pudełko na 2 lub 3 butelki wina, 360 mm, oraz jako torba na 1 butelkę wina, 380 mm.

 

Motyw „Weinberg"

Uwielbiamy kontrasty: pierwotny karton naturalny z serii PURE line zestawiliśmy z błyszczącym tłoczeniem foliowym, matowa powierzchnia kontrastuje tutaj z miedzianym połyskiem. Wyczuwalny (dotykiem!) efekt 3D tłoczenia idealnie uwypukla abstrakcyjne winnice. Szlachetny i atrakcyjny. Motyw wina dla koneserów!

Motyw „Weinberg” jest dostępny jako karton prezentowy na 1 butelkę wina, 380 mm, karton prezentowy na 2 lub 3 butelki wina, 360 mm, oraz jako torba na 1 butelkę wina, 380 mm.

 

Motyw „Signum"

Wyrazisty, elegancki, harmonijny: motyw „Signum" to prawdziwy klasyk. Jako wyrazisty symbol w klasycznym złocie to tłoczenie folią na gorąco z efektem 3D na matowo-czarnej powierzchni bez wątpienia przykuwa wzrok. Koło może mieć wiele symboli: od kręgu życia aż po odcisk butelki wina czy jako bombka bożonarodzeniowa.

Motyw „Signum” jest dostępny jako karton prezentowy na 1 butelkę wina, 380 mm, karton prezentowy na 2 lub 3 butelki wina, 360 mm, oraz pudełko na wino lub wódkę, 340 mm, pudełko na dużą butelkę szampana, 405 mm i pudełko na dużą butelkę wina, 490 mm.

 

Motyw Premium"

Karton transportowy zasługujący na miano „Premium”: szlachetne wykończenie, liczne, drobne tłoczenia folią na gorąco w błyszczącym złocie, wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zarysowania kaszerowanie matową folią oraz przyjemny praktyczny sznurek z materiału – wszystko to nadaje opakowaniu niezwykle elegancki wygląd. Karton znakomicie nadaje się do wina i szampana, jak również wykwintnych alkoholi wysokoprocentowych.

Motyw „Premium” jest dostępny jako karton na 1 butelkę, 330 mm.

 

Motyw „Goldbarren”

Think Big! Do najgorętszych trendów nowego sezonu należy złoto – im więcej, tym lepiej. Sztabka złota to karton prezentowy na wino, który charakteryzuje się nie tylko ekstrawaganckim kształtem, ale także wyjątkowym wykończeniem. To całkowicie pokryte błyszczącym złotem opakowanie do złudzenia przypomina prawdziwą sztabkę złota. Indywidualnie tłoczone logo na złotej powierzchni bez wątpienia przykuje wzrok.

Motyw „Goldbarren” jest dostępny jako karton prezentowy na 1 butelkę wina lub szampana, 325 mm.

 

Motyw „Merry Christmas”

Odświętnie i elegancko: nowy motyw bożonarodzeniowy zachwyca świąteczną kombinacją kolorów w kremowym, zielonym i miedzianym odcieniu. Mnóstwo bożonarodzeniowych elementów dekoracyjnych, filigranowe detale i delikatne płatki śniegu w tle podkreślają wyjątkową atmosferę tych nastrojowych świąt. Niemal obowiązkowy motyw jelenia stanowi idealne uzupełnienie.

Motyw „Merry Christmas” jest dostępny jako karton prezentowy na 2 lub 3 butelki wina, 360 mm.

 

Motyw „Merry Christmas”

Torby na prezent w postaci butelki wina lub szampana stają się coraz popularniejsze – także w okresie Bożego Narodzenia. Nowoczesna i wyrażająca emocje, fantazyjna i naturalna – nowa torba Merry Christmas zachwyci osoby w każdym wieku. Papier naturalny z serii Pure line jest szlachetny i przyjemny w dotyku, a jego wygląd idealnie nawiązuje do aktualnych trendów.

Motyw „Merry Christmas” jest dostępny jako torba na 1 butelkę, 380 mm.

 

Motyw „PURE line”

Dla jeszcze większej liczby zastosowań bogatą serię „PURE line” uzupełniają od tego sezonu kartony prezentowe na cztery butelki oraz torby z okienkiem.

Seria „PURE line” jest dostępna w kolorze czarnym lub w naturalnym jako
karton prezentowy na 1 butelkę wina, 380 mm, oraz na 2, 3, 4 lub 5 butelek wina (tylko czarny) i karton prezentowy na 6 butelek wina, 360 mm
karton transportowy na 2 lub 3 butelki wina, 365 mm
torba bez okienka na 1, 2 lub 3 butelki wina, 380 mm
torba z okienkiem na 1, 2 lub 3 butelki wina, 380 mm
kasetki prezentowe - dolna część na 2 lub 3 butelki wina, 395 mm 
kosz prezentowy w rozmiarze S (190 x 140 x 100 mm), M (322 x 190 x 110 mm)
i L (350 x 254 x 120 mm).