Budowa maszyn

Dobre z doświadczenia: Budujemy twoje maszyny do opakowań.

Specjalista od opakowań buduje maszyny pakujące. To oczywiste, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy tę branżę od podszewki. Wiemy wszystko o potencjałach optymalizacji, a nasi eksperci codziennie pracują nad dalszą optymalizacją procesów produkcji – poprzez redukcję czasu przygotowania maszyn drukarskich do pracy, zwiększenie bezpieczeństwa procesów oraz racjonalne etapy tworzenia wszystkich elementów opakowania lub artykułu reklamowego.

Korzyść dla Klienta to opakowania i maszyny z jednej ręki. Dla Klientów przemysłowych jesteśmy idealnym partnerem, bo dzięki wiedzy na temat produktów i maszyn możemy wdrażać wysokowydajne procesy. Optymalizacja procesów poprzez automatyzację w wykonaniu specjalistów od opakowań to wzorcowy przykład koncepcji Lean Production.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w budowie maszyn i tworzeniu opakowań oferujemy doradztwo zorientowane na praktykę i wydajność, które prowadzimy w ścisłej współpracy z naszymi Klientami. Nic więc dziwnego, że także w zakresie budowy maszyn jesteśmy wartościowym partnerem przemysłu opakowań i artykułów reklamowych.