Innowacje

Trendy w branży opakowań odzwierciedlają mechanizmy kształtujące naszą teraźniejszość. Ale jak wygląda opakowanie przyszłości? Jak będzie wyglądać reklama jutro i pojutrze? Jakie tendencje są widoczne już teraz? Jakie wymagania będą stawiali opakowaniom Klienci i użytkownicy? Ten, kto wcześnie rozpoznaje trendy i w odpowiednim czasie wprowadza je w życie, może w przyszłości oferować Klientom najtrafniejsze innowacje, o które już za chwilę upomną się rynki i punkty sprzedaży.

Karl Knauer uchodzi za jednego z najważniejszych innowatorów branży opakowań i artykułów reklamowych. Liczne nagrody krajowe i międzynarodowe potwierdzają tę siłę innowacji.

Do aktualnych obszarów, którymi intensywnie zajmuje się nasz dział badań i rozwoju, zaliczają się wszystkie aspekty długotrwałego rozwoju, funkcje zabezpieczające, ochrona i prowadzenie marki, wygoda użytkowania, wartości dodane, wielofunkcyjność opakowań, łączenie mediów komunikacyjnych, a także optymalizacja i jeszcze wydajniejsza organizacja łańcucha dostaw w ścisłej współpracy z naszymi Klientami.

Innovation Engine 7.0

Wzorowe opakowanie: sprawdź najnowsze pomysły najbardziej innowacyjnego przedsiębiorstwa roku. Przedstawiamy wyjątkowy Innovation Engine 7.0 - turbonapęd Twojego sukcesu rynkowego! Poznaj siedem wymiarów, które przybliżą Cię do jeszcze bardziej udanej przyszłości!

Arrowwięcej

Opakowania przyszłości / Elektronika drukowana

Trendy dotyczące opakowań odzwierciedlają trendy ogólne i wskazują drogę na przyszłość. W niektórych kategoriach produktów opakowanie stało się w międzyczasie zintegrowanym elementów produktu i marki. Coraz więcej funkcji i mediów ma wpływ na opakowania produktów. Nowoczesny przemysł opakowaniowy stoi przed interesującymi wyzwaniami.

Arrowwięcej

Innowacje – impressively different

Zaprojektować opakowanie w taki sposób, by było ono czymś „więcej“ niż tylko osłonką dla znajdującego się wewnątrz produktu. Żeby pozwoliło odczuć nabywcy, że zakupił szczególnie cenny produkt. Jest to wielkie wyzwanie i specjaliści firmy Karl Knauer KG dowiedli w ostatnich latach, że są w stanie tworzyć opakowania, które, gdy chodzi o ich innowacyjność, wciąż jeszcze szukają sobie równych na rynku. 

Arrowwięcej