Innovation Engine 7.0

Turbonapęd Twojego sukcesu rynkowego!

 

Wzorowe opakowanie: sprawdź najnowsze pomysły najbardziej innowacyjnego przedsiębiorstwa roku. Przedstawiamy wyjątkowy Innovation Engine 7.0 - turbonapęd Twojego sukcesu rynkowego! Poznaj siedem wymiarów, które przybliżą Cię do jeszcze bardziej udanej przyszłości!

[1] Materiał

Karton, tektura falista, tworzywo sztuczne, materiały nowej generacji: stawiamy na innowację, zwłaszcza w odniesieniu do naszego podstawowego surowca. W zależności od potrzeb oferujemy Ci największy wybór różnorodnych materiałów przeznaczonych do stworzenia opakowań oraz opracowujemy skrojone na miarę nowe materiały o innowacyjnych funkcjach, nowych walorach wizualnych lub w nowym wymiarze długotrwałości.

[2] Kształt

Kształt buduje markę. Opakowanie nie zawsze musi być tradycyjnie kwadratowe. Oferujemy stworzenie opakowań w szerokiej gamie rozmaitych kształtów, które zwrócą uwagę na Twój produkt. Nasza innowacyjność imponuje w procesie opracowania i realizacji technicznej nawet najbardziej niezwykłych kształtów stanowiących integralny element Twojej marki.

[3] Funkcja

Najważniejsza jest wygoda. Użytkownik nie chce komplikacji, zwłaszcza przy otwieraniu opakowania. Oferujemy dużą liczbę docenianych i nagradzanych rozwiązań dotyczących ochrony przed pierwszym otwarciem, prostego dozowania lub ponownego zamykania. Dzięki nim powstaje decydująca wartość dodana na rzecz jeszcze większego sukcesu Twojej marki.

[4] Uszlachetnianie

Karl Knauer może zaprezentować szerokie i imponująco innowacyjne portfolio w zakresie uszlachetniania. Opracowywane przez nas rozwiązania przemawiają do wszystkich zmysłów: wypróbuj multisensorykę w nowym wymiarze. Twój produkt stanie się wyjątkowy, przyciągnie wzrok i nieoczekiwanie poruszy zmysły. Tak właśnie wywołujemy zachwyt.

[5] Proces

Współpracę z naszymi klientami kształtujemy w wysoce efektywny sposób. Naszą filozofię lean realizujemy we wszystkich procesach wewnętrznych i zewnętrznych. rozwiązania e-biznesowe, webcenter czy SMI optymalizują kompleksowo naszą działalność. Wiemy, jak całościowo podchodzić do pakowania. Przejawia się to w naszych kompetencjach związanych z budową maszyn do produkcji Twoich opakowań oraz rozwiązaniach z zakresu co-packingu.

[6] Wartości

Jako producent opakowań jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo. Stawiamy więc na długotrwałość i bezpieczeństwo we wszystkich dziedzinach: ochrona produktu i marki, bezpieczeństwo artykułów spożywczych, certyfikacja FSC i CO2. Duży udział inwestycji, a także nasze zaangażowanie w działalność Fundacji Karla Knauera zapewniają długotrwały rozwój przedsiębiorstwa.

[7] Interaktywność

Przyszłości przemysłu opakowań nie można już sobie wyobrazić bez nadrukowanej elektroniki. My jako pierwsi zintegrowaliśmy ją z opakowaniem. Oferujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii multisensorycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu: wiemy, jak uczynić z opakowania interaktywne narzędzie marketingowe.