Opakowania przyszłości

Trendy w opakowaniach odzwierciedlają trendy ogólne i wskazują na przyszłość. Spoglądamy w przyszłość z ogromną ciekawością. Już teraz wraz z najlepszymi ekspertami zajmujemy się istotnymi trendami jutra:

Wydajnością, trwałością, ekologią, technologiami zabezpieczającymi, marką, indywidualizacją, powiązaniem rzeczywistości online i offline, zintegrowaną komunikacją, opakowaniem jako bilateralnym mostem komunikacyjnym, integracją cyfrowych pomocy sprzedażowych, włączaniem do projektów technologii Augmented Reality (rozszerzonej rzeczywistości), elementami informacyjno-rozrywkowymi na opakowaniach, zrównoważonym rozwojem, wygodą, ponownym wykorzystaniem opakowań, uproszczeniami i tak dalej, i tak dalej. Spójrz w przyszłość razem z nami! Z radością zostaniemy Twoim partnerem w innowacjach.

Potencjał przyszłościowy: elektronika drukowana

HiLight – printed electronics®

W 2012 r. rozpoczął się triumfalny pochód naszej elektroniki drukowanej "HiLight – printed electronics®": pierwsze święcące opakowanie elektroluminescencyjne trafiło do światowej sprzedaży. Opakowanie ginu "Bombay Sapphire" firmy Bacardi otrzymało ponad 30 krajowych i międzynarodowych nagród. Technika nanoszenia elektroniki w procesie drukowania daje niewiarygodnie wiele fantastycznych możliwości zastosowania. Państwo również mogą wykorzystać ogromne szanse, jakie elektronika drukowana oferuje Państwa marce i pozycji rynkowej. Elektronika drukowana to rosnący rynek, który z pewnością Państwa zachwyci.

HiLight – smart LEDs®

Opatentowana technologia HiLight – smart LEDs® firmy Karl Knauer umożliwia estetyczne i funkcjonalne zintegrowanie światła z każdym produktem z kartonu, tektury lub papieru przy niewielkich kosztach. Możliwości zastosowań są niemal nieograniczone i zawsze przykuwają wzrok. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami HiLight, które są źródłem inspiracji w dziedzinie oświetlenia i innowacji.

Arrowwięcej

 

 

HiLight – printed OLEDs®

OLED – Świetlista przyszłość: W tym roku rozpoczyna się nowe liczenie czasu – co najmniej w branży opakowań. Karl Knauer prezentuje w kooperacji z firmą INURU GmbH z Berlina prawdopodobnie pierwsze na świecie świetliste opakowanie z wydrukowanymi, elastycznymi, organicznymi diodami świecącymi (OLED). 

Arrowwięcej