Artykuły spożywcze/produkty rolne

Różnorodność: Pakujemy twoją żywność.

Czystość i świeżość, to doskonałe dodatki do wysokiej jakości produktów żywnościowych. Dzięki wielkiemu doświadczeniu zespół specjalistów firmy Karl Knauer projektuje innowacyjne opakowania dla przemysłu żywnościowego.

Innowacyjne rozwiązania dla swoich produktów.

Bezpieczeństwo żywności, z certyfikowanym ciśnieniem w bezpośrednim kontakcie z żywnością, ochrona produktu, intuicyjne otwieranie, dozowanie i ponowne zamykanie, nowe innowacyjne formy prezentowania produktu, projektowanie i zastosowanie nowych i trwałych materiałów: Naszymi rozwiązaniami opakunkowym z kartonu i tektury falistej wspieramy cię w odniesieniu jeszcze większego sukcesu twojej marki.

Arrow"Multisensory packaging – meet the future" – a report of "Verpackungs-Rundschau".Certyfikat BRC dla Biberach i Neuenstein

Karl Knauer posiada certyfikat BRC w zakładach Biberach w Badenii. BRC Global Standard ustala wymagania co do jakości i bezpieczeństwa opakowań i materiałów opakunkowych, których celem jest wykluczenie jakichkolwiek zastrzeżeń co do planowanego przeznaczenia, jak i do opakowanego produktu. W porównaniu z normą ISO 22000 ustalane są jeszcze węższe kryteria.

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.