Artykuły spożywcze / produkty rolne

Artykuły spożywcze / produkty rolne
Różnorodność: Pakujemy twoją żywność.

Czystość i świeżość, to doskonałe dodatki do wysokiej jakości produktów żywnościowych. Dzięki wielkiemu doświadczeniu zespół specjalistów firmy Karl Knauer projektuje innowacyjne opakowania dla przemysłu żywnościowego.

Innowacyjne rozwiązania dla swoich produktów.

Bezpieczeństwo żywności, z certyfikowanym ciśnieniem w bezpośrednim kontakcie z żywnością, ochrona produktu, intuicyjne otwieranie, dozowanie i ponowne zamykanie, nowe innowacyjne formy prezentowania produktu, projektowanie i zastosowanie nowych i trwałych materiałów: Naszymi rozwiązaniami opakunkowym z kartonu i tektury falistej wspieramy cię w odniesieniu jeszcze większego sukcesu twojej marki.

Arrow"Multisensory packaging – meet the future" – a report of "Verpackungs-Rundschau".Certyfikat BRC dla Biberach i Neuensteinu

Od końca września 2017 firma Karl Knauer w zakładzie Biberach w Badenii posiada certyfikat BRC. Do tej pory odnosiło się to tylko do zakładu w Neuensteinie. BRC Global Standard ustala wymagania co do jakości i bezpieczeństwa opakowań i materiałów opakunkowych, których celem jest wykluczenie jakichkolwiek zastrzeżeń co do planowanego przeznaczenia, jak i do opakowanego produktu. W porównaniu z normą ISO 22000 ustalane są jeszcze węższe kryteria.

Możemy teraz produkować opakowania do produktów żywnościowych spełniające wymagania standardu BRC w dwóch niemieckich zakładach. Na tej podwyższonej kompetencji skorzystają przede wszystkich nasi klienci. Food Packaging Expertise zakładu w Neuenstein (dawniej HEPACK GmbH) doskonale uzupełnia się z doświadczeniem firmy Karl Knauer: Kompetencja w zakresie uszlachetniania, kompetencja materiałowe i wysoka siła innowacyjności łączy się teraz z długoletnim doświadczeniem w zakresie opakowań do żywności. Z tej kombinacji powstają całkiem nowe produkty i innowacje.

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.