Farmacja/zdrowie

Farmacja / zdrowie
Niezawodnie: Opakujemy Twoje produkty zdrowotne.

Najwyższa jakość, bezpieczeństwo i ochrona przed fałszerstwem, a jednocześnie pragnienie, by własny produkt jak najlepiej zaprezentować w punkcie sprzedaży: Również w branży farmaceutyków i produktów zdrowotnych opakowania dzięki swojej konstrukcji i jakości uszlachetnień stanowią istotny czynnik składający się na budowanie wartości marki, oferując bogatą paletę możliwości w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Dzięki naszemu bogatemu portfolio pudełek składanych, kart blistrowych, displayów i tac, a także najlepszemu zarządzaniu procesowemu umożliwiającemu szybkie, dogodne i niezawodne dostawy nawet niewielkich nakładów trwale przyczynimy się do sukcesu Twojej firmy.

Innowacyjne rozwiązania dla swoich produktów.

Ponadto zyskasz dodatkowe korzyści dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie zabezpieczeń przed fałszerstwem, multisensoryki, udogodnień i ekorozwoju. Z przyjemnością udzielimy Tobie wsparcia ze strony naszych wyspecjalizowanych zespołów jako niezawodny partner doradczy i procesowy międzynarodowej branży produktów farmaceutycznych i zdrowotnych.

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.