Kosmetyki/pielęgnacja ciała

Kosmetyki / pielęgnacja ciała
Okazale: Opakujemy Twoje artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne.

Moc przykuwania uwagi przez prezentację marki Twoich artykułów drogeryjnych na regale sprzedażowym w decydującym stopniu zależy od opakowania. Pudełka składane, karty blistrowe, okazałe opakowania ozdobne, ekspozytory i tace opracowujemy i produkujemy z myślą o uzyskaniu jak największej siły oddziaływania w punkcie sprzedaży.

Uszlachetnienie, konstrukcja, emocje.

Ponadto oczywiście wszystkie inne aspekty, takie jak zabezpieczenie przed fałszerstwem, ochrona produktu, komfort użytkowania i zgodność z zasadami ekorozwoju, na czym skoncentrowane są wyśrubowane wymagania stawiane nowoczesnym opakowaniom artykułów drogeryjnych, przyczynią się do Twojego sukcesu. Służymy pomocą naszych wyspecjalizowanych zespołów jako niezawodny partner doradczy, a także partner i facylitator procesowy międzynarodowej branży kosmetycznej i z przyjemnością odpowiemy na Twoje zapytanie.

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.