Zarządzanie opakowaniami

Pakujemy od A do Z

Potrzebujesz partnera, który nie tylko wyprodukuje potrzebne Ci opakowania, ale również zaoferuje szeroki zakres powiązanych usług? Który doradzi Ci w kwestii minimalizowania kosztów, a jednocześnie stworzy dla Ciebie trwałe opakowania? Który ma oko na wszystko i reprezentuje najwyższy poziom techniczny? Karl Knauer to firma znana z doskonale funkcjonującego zarządzania całym procesem produkcji opakowań.

Nasze usługi wykraczają poza standardowy zakres przygotowania opakowań: doradzamy Klientom na wszystkich etapach procesu, począwszy od pierwszej konsultacji, skończywszy na wyprodukowaniu opakowania w optymalnych warunkach druku, techniki i produkcji.

Proponowane przez nas partnerstwo w łańcuchu usług rozpoczyna się od doradztwa i konsultacji. Nasi doświadczeni specjaliści udzielą Ci fachowych porad co do wyglądu opakowania oraz opracują najlepsze rozwiązanie konstrukcyjne dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki perfekcyjnemu zarządzaniu projektami graficznymi gwarantujemy bezpieczny przebieg wstępnego etapu drukowania, służymy radą w sprawach podłoża drukowego, świadczymy usługi w zakresie budowy narzędzi i formowania wgłębnego, a także odpowiednich technik druku i uszlachetniania. Chętnie przekażemy informacje na temat ważnych technologii zabezpieczających, mechanizmów ochronnych lub aktualnych metod marketingowych stosowanych w branży opakowań. W zakres naszych usług wchodzi nawet logistyka.

Czekamy na kontakt. Pokażemy Ci, jak Twoje pomysły i życzenia zmieniają się w produkt z najwyższej półki.