Zamknij

Jubileusze firmowe w Karl Knauer

Jubileusze firmowe w Karl Knauer

Najważniejsza jest więź  

 

W firmie Karl Knauer, specjalizującej się w produkcji opakowań, wszyscy trzymają się razem – na dobre i na złe. Widać to także po imponującej liście jubilatów, którzy w tym roku obchodzą swój 10, 20, 25, 30, 35, 40, a nawet 45 jubileusz pracy. 

Członkowie zarządu i przewodniczący Rady Zakładowej tego tradycyjnego przedsiębiorstwa ze Szwarcwaldu podziękowali 32 pracownikom za ich wierność i zaangażowanie bonem podarunkowym do restauracji, koszem z prezentami i kieliszkiem szampana. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią uroczystość odbyła się (w dwóch etapach) w stołówce zakładowej, a nie jak pierwotnie planowano w lokalu Badischer Hof Prinzbach. 
Pracownicy, którzy od 25 lat są związani z przedsiębiorstwem, otrzymali dodatkowo srebrną sarnę Karl Knauer, a ci, którzy należą do załogi od 35 lat zostali obdarowani jej złotą wersją. Wyjątkowi członkowie rodziny Karl Knauer tradycyjnie zostają uhonorowani platynową sarną. W tym roku wyróżnienie to otrzymali Antje Jung, Maritta Lettieri i Martin Zapf, którzy od 1976 roku, czyli od 45 lat, pracują dla firmy Karl Knauer i przyczynili się do sukcesu przedsiębiorstwa. 
Osoby, które w 2021 roku mogą pochwalić się 25 lub 40 latami pracy w firmie otrzymały także okolicznościowy dyplom od zarządu w imieniu burmistrz Danieli Paletta i Prezydium Okręgu Administracyjnego Badenia-Wirtembergia. 

Jubileusze od 40 do 45 lat
Jubileusze od 40 do 45 lat
jpg (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy