Zamknij

Jak utrwalić wiadomości

Haftnotizen Powerstikkies

Karteczki samoprzylepne zwiększają skuteczność poczty

 

Jak sprawić, aby wiadomość wysłana pocztą pozostała u odbiorców z grupy docelowej jak najdłużej? Jakie mechanizmy sprawdzają się najlepiej w przypadku przesyłek pocztowych? „Karteczki samoprzylepne coraz częściej stanowią tajny dodatek do przesyłek, zwiększając ich skuteczność”, wyjaśnia Frederik Zecheus, Key Account Manager w spółce Karl Knauer KG, która jest liderem na niemieckim rynku artykułów reklamowych. „Oferowane w dotychczas nieznanej różnorodności i wszechstronności zastosowań podkreślają przesłanie marki lub obietnicę reklamową zawartą w poczcie. Dodatkowym atutem jest zgodność produktu z ideą zrównoważonego rozwoju oraz jego ekologiczność”, podkreśla specjalista ds. artykułów reklamowych.

Większa skuteczność poczty dzięki karteczkom samoprzylepnym

Wzbogacenie przesyłek pocztowych o wartość dodaną, jaką stanowią karteczki samoprzylepne, pozwala zauważalnie wydłużyć działanie reklamy u odbiorcy. Odbiorca poczty wykorzysta bowiem karteczki w swoim codziennym (biurowym) życiu. Mogą to być bloczki z karteczkami czy przyciągające wzrok zestawy markerów z opakowaniem lub bez. Szczególnie popularne są gotowe wiadomości i przypomnienia związane z codziennymi czynnościami. Za ich pomocą można w sympatyczny sposób przekazywać informacje, a także życzenia.

Koronawirus powoduje boom na karteczki samoprzylepne

Szczególnie teraz, w czasie pandemii, karteczki samoprzylepne cieszą się ogromną popularnością. Stosuje je coraz więcej przedsiębiorstw, aby w prosty i szybki sposób umieszczać informacje dotyczące zasad dezynfekcji czy zachowania dystansu. Karteczki znalazły nawet zastosowanie jako osłona uchwytów w wózkach sklepowych. „Karteczki samoprzylepne cieszą się ogromną popularnością w tych sytuacjach, ponieważ ich produkcja jest prosta, ceny przystępne, a możliwości wykorzystania bardzo wszechstronne” – tak Karl Knauer podsumowuje wzrost zainteresowania w tym segmencie.

Znacznik papierowy
Znacznik papierowy
jpg (30 KB)
Nuty klejące wykrawane
Nuty klejące wykrawane
jpg (41 KB)
Notesy samoprzylepne Powerstikkies
Notesy samoprzylepne Powerstikkies
jpg (67 KB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy