Zamknij

Jubileusze firmowe w Karl Knauer

Firmenjubilare 2020 bei Karl Knauer

Tradycja mimo pandemii

 

Wyjątkową więź i relacje międzyludzkie można niekiedy wyrazić także w liczbach: w firmie Karl Knauer ze Szwarcwaldu to liczba 1475, która symbolizuje w tym roku niezwykłą wspólnotę i ducha pracy zespołowej. 58 kolegów i koleżanek obchodziło bowiem w 2020 roku swój jubileusz pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie, które jest liderem w branży opakowań.

Ich staż pracy daje łącznie 1475 lat. Z okazji jubileuszy wspólnie z burmistrz Danielą Palettą przekazano dyplomy Izby Przemysłowo-Handlowej za 10-, 20-, 25-, 30-, 35-, 40- a nawet 45-letni staż pracy oraz kosze prezentowe z regionalnymi produktami. Sześcioro pracowników otrzymało srebrną sarnę Karl Knauer za 25-lecie, a kolejna szóstka złotą sarnę za 35-lecie pracy w firmie. Platynowa statuetka trafiła w tym roku do Andreasa Echle, który ma imponujący, 45-letni staż pracy w naszym przedsiębiorstwie, i który współtworzył jego rozwój.

Ze względu na pandemię, inaczej niż w poprzednich latach uroczystość mogła się odbyć jedynie w ograniczonej formie. W podziale na trzy grupy, z zachowaniem dystansu i w maseczkach ochronnych, oprócz oficjalnego wręczenia dyplomów przez zarząd przekazano także kupony do restauracji oraz mini-butelki szampana, aby móc świętować w prywatnym gronie w domu.

 

Jubileusze firmy 2020 w firmie Karl Knauer
Jubileusze firmy 2020 w firmie Karl Knauer
jpg (3 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy