Zamknij

Karl Knauer ma zapał – „Drive”

Drive Gruppe

Pierwszeństwo dla reklamy ukierunkowanej na grupę docelową

 

Dotrzeć najkrótszą drogą do celu, a potem znaleźć idealne miejsce parkingowe – któż sobie tego nie życzy? To, co jednak niezbyt często udaje się w rzeczywistości, jest dziecinnie proste dzięki kreatywnym materiałom reklamowym z serii „Drive” firmy Karl Knauer. Dla przedsiębiorstw, w których wszystko zależy od pojazdów i mobilności, specjaliści w zakresie opakowań i materiałów reklamowych ze Schwarzwaldu opracowali bowiem specjalne produkty do notowania i przyklejania: pudełka kartonowe na luźne kartki do notowania oraz dozowniki karteczek samoprzylepnych w kształcie ciężarówek, autobusów, transporterów, samochodów osobowych, a także pociągów. Możemy na nich umieścić indywidualny nadruk, a następnie wysłać prosto do klienta, aby na stale zaparkowały na biurku. Dzięki temu firmy spedycyjne, dostawcy pojazdów, salony samochodowe, przedsiębiorstwa usług taksówkarskich, warsztaty samochodowe czy firmy oferujące wynajem samochodów mogą w polu widzenia partnera biznesowego umieścić swój komunikat marketingowy i dane kontaktowe w praktyczny, a zarazem przyjazny sposób. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych opakowań zespół projektantów z firmy Karl Knauer potrafi stworzyć praktycznie dowolny kształt i na życzenie odtworzyć indywidualną flotę pojazdów klienta w miniaturze (od 1000 sztuk).
Kto chce zaoferować swoim klientom coś praktycznego w ramach rzeczywistego poruszania się w ruchu drogowym, znajdzie w asortymencie firmy Karl Knauer tarcze parkingowe – wykonane w 100% z kartonu, bez metalowego oczka i tym samym całkowicie ekologiczne oraz nadające się do recyklingu.  

 

Kartonowy transporter kartonów
Kartonowy transporter kartonów
jpg (88 KB)
Kartonowy autobus kartonów
Kartonowy autobus kartonów
jpg (322 KB)
Wózek z dozownikiem kleju
Wózek z dozownikiem kleju
jpg (97 KB)
Grupa drive
Grupa drive
jpg (275 KB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy