Zamknij

Karton prezentowy Karl Knauer dla wytwórni wina musującego Schlumberger

Wysoko uszlachetnione pudełko prezentowe

Najwyższy poziom uszlachetnienia

 

Na przykładzie ekskluzywnego kartonu prezentowego zaprojektowanego i wyprodukowanego na zlecenie austriackiej winiarni i wytwórni szampana Schlumberger firma Karl Knauer, specjalista w dziedzinie opakowań, pokazuje, jak może błyszczeć matowa folia. Opakowanie z eleganckim uchwytem ze sznurka zachwyca wyjątkowym wyglądem, wysoką jakością oraz odpornością na zarysowania.

Błyskotliwe efekty matowo-błyszczące

„Podobnie jak „Sparkling Brut”, wino musujące, które znajduje się w nowym kartonie prezentowym, także opakowanie miało pozostawiać trwałe i bardzo ekskluzywne wrażenie” – tak Thomas Schultheiß, Key Account Manager w Karl Knauer KG, podsumowuje założenia, jakie określono na początku współpracy specjalisty w dziedzinie opakowań z wiedeńskim przedsiębiorstwem. W ścisłej współpracy z osobami odpowiedzialnymi za projekt w Schlumberger firma Karl Knauer, specjalista w dziedzinie opakowań, zaprojektowała karton prezentowy, który zachwyca ekskluzywnym wzornictwem w czerni i złocie oraz matowymi i błyszczącymi efektami, a do tego jest bardzo trwały. Szczególnym wyzwaniem w przypadku tego projektu było stworzenie takiego kartonu, który przetrwa bez zarysowań warunki transportu oraz wysyłki w opakowaniu zbiorczym. W przypadku matowego, czarnego materiału podstawowego jest to możliwe tylko dzięki wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i zastosowaniu dodatkowej warstwy ochronnej. Dlatego firma Karl Knauer zdecydowała się na technologię, w ramach której karton najpierw pokrywany jest czarnym nadrukiem, a następnie odporną na zarysowania folią matową, na które na koniec nakładany jest dekor z tłoczeniem w złotej folii oraz czarny, błyszczący lakier UV. Kropką nad i w tym ekskluzywnym opakowaniu jest dopasowany kolorystycznie, elegancki uchwyt ze sznurka.

„Możemy sobie wyobrazić, że takie opakowanie zostanie u klienta dłużej niż butelka, która znajduje się w środku. Jako atrakcyjny i przykuwający uwagę element opakowanie w piękny sposób przypomina bowiem o wydarzeniu i ekscytujących chwilach, którym towarzyszyło delektowanie się winem „Sparkling Brut” firmy Schlumberger” – mówi Thomas Schultheiß. „W ten sposób, dzięki opakowaniu, które jest pozytywnym ambasadorem marki, osiągniemy cel, jaki postawiliśmy sobie przy tworzeniu tego projektu”.

https://www.schlumberger.at 

Wysokiej jakości opakowanie prezentowe
Wysokiej jakości opakowanie prezentowe
jpg (2 MB)
Filigranowe tłoczenie folią
Filigranowe tłoczenie folią
jpg (425 KB)
Złota folia i efekty matowo-błyszczące
Złota folia i efekty matowo-błyszczące
jpg (833 KB)
Wysokiej jakości tłoczenie złotą folią
Wysokiej jakości tłoczenie złotą folią
jpg (524 KB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy