Zamknij

Podwójne wyróżnienie dla firmy Karl Knauer

Dwa srebrne medale w konkursie Druck&Medien Awards 2021

 

Nagrody Druck&Medien Awards, uznawane za najważniejsze wyróżnienie w niemieckiej branży poligraficznej i medialnej, w tym roku zostały przyznane po raz 17. Firma Karl Knauer z Biberach, specjalizująca się w produkcji opakowań i materiałów reklamowych, została nominowana przez jury branżowe w czterech kategoriach: „Drukarnia opakowań roku”, „Najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo roku”, „Najlepsze przedsiębiorstwo roku kształcące zawodowo” oraz „Przedsiębiorstwo roku zorientowane na środowisko”.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się na początku listopada w Berlinie, przedsiębiorstwo ze Szwarcwaldu zajęło dwa drugie miejsca w zaciętej rywalizacji i tym samym otrzymało dwukrotnie srebrny certyfikat jako „Najlepsze przedsiębiorstwo roku kształcące zawodowo” i „Drukarnia opakowań roku”. W ten sposób rodzinna firma ze Szwarcwaldu nadal należy do czołówki firm w branży.

„Cieszymy się, że udało nam się zdobyć uznanie jury, które doceniło nie tylko nasze innowacyjne produkty, ale również jakość naszych praktyk” – mówi Stefanie Wieckenberg, dyrektor zarządzająca w firmie Karl Knauer KG. „Kiedy ludzie mówią o zrównoważonym rozwoju, zazwyczaj mają na myśli aspekty środowiskowe i odpowiedzialne wykorzystywanie zasobów. Dla nas, jako firmy rodzinnej, najważniejsi są ludzie, z którymi i dla których chcemy racjonalnie kształtować przyszłość. A to zaczyna się od praktyk, które pozwalają naszym młodym pracownikom wnosić do społeczeństwa swoją wiedzę i talenty”.

Druck&Medien Awards 2021 Silver
png (105 KB)
Dwa srebrne medale w konkursie Druck&Medien Awards 2021
jpg (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy