Zamknij

Wyjątkowe plany ne przyszłość w Polsce

Einweihung der neuen Druckmaschine in Polen

Karl Knauer Poland uruchamia Heidelberg Speedmaster XL 106

 

Dobre wiadomości w czasach koronawirusa: Wraz z uruchomieniem nowej, innowacyjnej maszyny drukarskiej w polskiej siedzibie w Pniewach, specjalista ds. opakowań Kark Knauer kontynuuje swoją strategię ekspansji międzynarodowej. „Dzięki wysoce wydajnej maszynie drukarskiej Heidelberg Speedmaster XL 106 z instalacją lakierniczą i technologią UV zwiększamy naszą wydajność produkcyjną o 30 procent! To kolejny ważny krok dla naszego przedsiębiorstwa i jasny sygnał konsekwentnego kierunku rozwoju naszej siedziby w przyszłości”, mówi Karolina Matysiak, dyrektor zarządzająca Karl Knauer Poland. Nowa maszyna została dostarczona pod koniec marca 2020 roku i na początku czerwca odbyło się jej uroczyste uruchomienie.  

Innowacyjna produkcja. I rozwój.

Przyszła inwestycja w nowoczesny park maszyn została znacznie przyspieszona dzięki współpracy z Heidelberg Druckmaschinen i ich nowemu modelowi subskrypcji: „Poszukując nowych możliwości produkcyjnych i wyjątkowo atrakcyjnych rozwiązań zwiększających wydajność zwróciliśmy uwagę na „Subskrypcję Heidelberg”, ponownie Karolina Matysiak. Firma Heidelberg Druckmaschinen oferuje w ramach tego rozwiązania połączenie maksymalnej wydajności, elastyczności i niskiego zaangażowania kapitałowego. Ponadto oferta daje nam swobodę, dzięki czemu możemy bardziej koncentrować się na naszych klientach i realizacji zamówień.” Dzięki modelowi subskrypcji Heidelberg stawia na rosnącą popularność rozwiązania pay-per-use (płać za to, co używasz) w budowie maszyn, aby stać się niezależnym od czystej sprzedaży maszyn drukarskich. W tym modelu Heidelberga, klient płaci wyłącznie za usługę w zakresie produkcji przemysłowej, tj. za liczbę wydrukowanych arkuszy.

„Wkład w rozwój naszych klientów”

Siedziba Karl Knauer Poland Sp. z o.o. w Polsce uważana jest za jedną z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych drukarni w kraju. Ponad 400 pracowników na ponad 13 000 metrach kwadratowych produkuje tutaj rozwiązania w zakresie opakowań dla handlu i przemysłu. Grupa Karl Knauer zatrudnia łącznie ponad 800 pracowników i zalicza się do wiodących producentów opakowań w Niemczech. Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu i opracowanej strategii innowacji, firma rodzinna projektuje i produkuje opakowania, materiały reklamowe, opakowania na prezenty oraz maszyny pakujące „Naszym celem jest zapewnienie klientom w całej Europie przewagi na rynku dzięki indywidualnym, imponującym rozwiązaniom w zakresie opakowań oraz wydajnemu i zrównoważonemu zarządzaniu” przedsiębiorstwo podkreśla swój cel.

Inauguracja nowej prasy drukarskiej w Polsce
Inauguracja nowej prasy drukarskiej w Polsce 2
jpg (150 KB)
Inauguracja nowej prasy drukarskiej w Polsce
Inauguracja nowej prasy drukarskiej w Polsce 1
jpg (150 KB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy