Zamknij

Karl Knauer rozpoczyna nowy rok z nową kadrą zarządzającą

Na przełomie roku nastąpiła zmiana w zespole zarządzającym firmy Karl Knauer, specjalizującej się w produkcji opakowań: dyrektor zarządzający Michael Deronja, który dotychczas kierował przedsiębiorstwem wraz ze Stefanie Wieckenberg, wnuczką założyciela firmy Karla Knauera, opuścił firmę pod koniec roku z powodów osobistych i wrócił do swojego kraju. „Chciałabym serdecznie podziękować panu Deronja za jego zaangażowanie i życzyć mu wszystkiego najlepszego w prywatnym życiu”, powiedziała wspólniczka zarządzająca Stefanie Wieckenberg podczas pożegnania Deronja.

Na jego miejsce, do obecnie trzyosobowego zespołu zarządzającego zostały powołane dwie osoby: Nicki Eberle i Marco Manna. Eberle jest związany z firmą Karl Knauer od października 2022 roku i od tego czasu pracował jako kierownik produkcji. Jako dyrektor zarządzający będzie w przyszłości odpowiedzialny za wszystkie obszary techniczne przedsiębiorstwa.

Marco Manna pracuje w firmie Karl Knauer od lipca 2020 roku jako kierownik działu kadr i finansów / controllingu, a teraz obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego ds. handlowych. „Z niecierpliwością czekam na współpracę z panem Manną i panem Eberle i jestem pewna, że w trójkę będziemy nadal z powodzeniem prowadzić naszą rodzinną firmę” – mówi Wieckenberg. 

Nowe kierownictwo Karl Knauer
jpg (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy