Zamknij
Wersje specjalne

Specjalne wersje materiałów reklamowych – tarcze obrotowe itp.

Coś specjalnego, dzięki czemu zyskasz przewagę: niezależnie od tego, czy są to materiały specjalne, niezwykłe elementy uszlachetniające czy ekstrawaganckie konstrukcje specjalne – w przypadku naszych rozwiązań wszystko kręci się wokół Twoich wymagań i życzeń.
Wierni naszemu motto „imponująco inaczej” tworzymy regularnie produkty, które są jedyne w swoim rodzaju. Indywidualne dzięki nadzwyczajnemu, zrównoważonemu materiałowi, innowacyjnemu kształtowi bądź opakowaniu lub jako materiał reklamowy, który świeci.

Niezależnie od tego, które z naszych wersji specjalnych szczególnie Cię zainspirowały, oczywiście wyprodukujemy rozwiązanie, które będzie indywidualne pod względem kształtu, rozmiaru i wykończenia.

Wersje specjalne

Tarcze parkingowe i obrotowe z kartonu

Wyjątkowo zrównoważony i przyjazny dla środowiska wariant tarczy obrotowej. Tym, co wyróżnia to rozwiązanie, jest mechanizm obrotowy, który nie składa się z metalowego zaczepu, lecz również z kartonu. Wynikają z tego trzy korzyści: Jest płaski, dzięki czemu idealnie nadaje się jako insert lub mailing, w 100 % nadaje się do recyklingu i kusi bardziej atrakcyjną ceną.

korzyści

Najważniejsze informacje dotyczące tarcz obrotowych

  • Tarcza obrotowa jako materiał reklamowy: Z wartością dodaną: Twoja dodatkowa korzyść to szczególna atrakcyjność tarczy obrotowej jako materiału reklamowego. Trzeba poświęcić jej trochę czasu, aby znaleźć szukaną informację. W ten sposób może skutecznie oddziaływać przy każdym użyciu na nowo. Oprócz tarczy parkingowej istnieje możliwość wielu innych realizacji: kalkulatory diet, podróży, opłat, suwaki danych, planery urlopowe itp.
  • Z przyjaznego dla środowiska kartonu: Tarcza obrotowa została w całości wykonana z kartonu, bez metalowego zaczepu. Składa się ona z podkładki, osłony z wyciętym okienkiem i mechanizmu obrotowego z kartonu. Dostępna jest w wersji dwu- lub wieloczęściowej.
  • Indywidualna zgodnie z Twoim życzeniem: Nasze tarcze obrotowe są tworzone całkowicie indywidualnie, tak aby spełnić Twoje wymagania: konstrukcja, materiał kartonu, nadruk, uszlachetnienia – kreatywność w tym przypadku nie zna granic.
  • Idealna jako mailing lub wystawka: Zapewnia skuteczną reklamę, jest lekka, niedroga – tarcza obrotowa doskonale nadaje się do produkcji w dużych nakładach, w szczególności jako narzędzie mailingu bezpośredniego, element załącznika lub wystawki w punkcie handlowym.
Wersje specjalne

Produkty przylepne

Nasze ulubione produkty przylepne oferujemy również jako konstrukcyjne wersje specjalne. Gdy mowa o materiale, uszlachetnieniach, kształtach, rozmiarach i liczbie kartek – praktycznie wszystko da się zrealizować. Szczególnie skuteczne są np. imitacje produktów lub efektowne osłony. Różne produkty przylepne jak karteczki lub markery samoprzylepne można dodatkowo połączyć np. z notesem.

 

Wersje specjalne

Pudełka kartonowe

Pudełka kartonowe we wszelkich możliwych kształtach, kolorach i wersjach – jako imitacja produktu lub z różnymi mechanizmami umożliwiającymi złożenie i ustawienie – w przypadku kartonowego pudełka w wersji specjalnej zyskasz dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie konstrukcji kartoników, imponującej jakości i reklamie, która na długo pozostanie w pamięci Twoich klientów.

 

Niezależnie od tego, jaka specjalna wersja materiału reklamowego ma stać się nośnikiem Twojego komunikatu – chętnie doradzimy.
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy