Zamknij

Opakowanie świecące. Stworzone przez firmę Karl Knauer.

Nowe impulsy, które w przyszłości wzmocnią zakupowe decyzje: rozwój świecących opakowań, materiałów reklamowych i materiałów POS to od ponad dekady nasza wielka pasja. Firma Karl Knauer jest prekursorem rozwoju inteligentnych produktów świetlnych w segmencie opakowań. To właśnie światło stanowi źródło szczególnych wartości dodanych dla pozyskania większej uwagi, skuteczności reklamy i wzbudzenia emocji. Za pomocą świecących opakowań wykreujesz innowacje, zainscenizujesz prezentacje marek, które wzbudzą uznanie na całym świecie. Niezależnie od miejsca, w którym zostaną zaprezentowane – stworzone przez firmę Karl Knauer opakowania świecące to obiekty silnie przykuwające spojrzenia.

Projekty-latarnie. Z myślą o opakowaniach przyszłości.

Trzy innowacyjne technologie świetlne, nieskończone warianty realizacji, liczne nagrody! Pokażemy Ci, jak sprawić, aby Twoja marka zaświeciła na sklepowym regale, i wzmocnić marketing Twojego produktu. W zależności od tego, gdzie i co chciałbyś zaprezentować: eksperci w dziedzinie opakowań w firmie Karl Knauer doradzą Ci, przy pomocy jakich spektakularnych inscenizacji świetlnych możesz w ekscytujący sposób pobudzić nowe impulsy do zakupu Twojego produktu.

Niebieski, świecący kartonik na butelkę ginu
HiLight – printed electronics®

W 2012 roku rozpoczął się zwycięski pochód drukowanej elektroniki „HiLight– printed electronics®”. Pierwsze na świecie opakowanie świecące na bazie elektroluminescencji: opakowanie na „Bombay Sapphire” marki Bacardi, które zaczyna świecić w momencie, gdy klient weźmie opakowanie do ręki. Dlatego nie może dziwić fakt, że firma Karl Knauer otrzymała za nie ponad 30 nagród krajowych i międzynarodowych.

Wysuwane pudełko na serum kosmetyczne ze świecącym napisem
HiLight – smart LEDs®

Inteligentne i zredukowane do absolutnego minimum – światło estetyczne, funkcjonalne i atrakcyjne cenowo, zintegrowane w każdym produkcie z papieru, kartonu i tektury falistej, a do tego wszystko zrównoważone – innowacja „made in Germany”. Przykłady obejmują produkty promocyjne na bazie notesów z podświetlanym logo, płaskie latarki kartonowe, wizytówki ze światłem, dekoracyjne światła na imprezy, kartki okolicznościowe, gry z ekscytującymi efektami świetlnymi i wiele innych.

Butelki Coca-Coli ze świecącą etykietą
HiLight – printed OLEDs®

Innowacyjne diody OLED – świetlana przyszłość: początek nowej ery w dziedzinie opakowań. Firma Karl Knauer we współpracy z firmą INURU GmbH z Berlina prezentuje prawdopodobnie pierwsze na świecie opakowanie świecące z drukowanymi, elastycznymi i organicznymi diodami świecącymi (OLED).

Dowiedz się więcej

Wiele przyznanych nagród w kraju i za granicą.

Spektakularne, ekscytujące i wyróżnione wieloma nagrodami: sponsor filmu PepsiCo (USA) zdobył ogromne uznanie w oczach influencerów swoim spektakularnym opakowaniem promocyjnym herbaty mrożonej „Brisk” z okazji premiery kultowego filmu „Czarna Pantera”. Opakowanie jest po prostu nadzwyczajne: uszlachetniona drukiem 3D puszka marki PepsiCo „Brisk” w designie bohatera filmu „Czarna Pantera” została wyeksponowana na małej „scenie” z rozkładanymi częściami bocznymi, utrzymanymi w konwencji wnętrza pochodzących z filmu, zaawansowanych technologicznie okrętów niewykrywalnych. Przetłoczenia wszystkich ścianek, 20-sekundowa choreografia świetlna i wyrafinowane mechanizmy składania gwarantują prawdziwy efekt sceniczny po otwarciu opakowania.

Oczywiście, że kryje się za tym mnóstwo techniki i know-how. Na bazie technologii HiLight – smart LEDs® zintegrowano w tylnych ściankach ultracienkie elementy oświetleniowe. Naciśnięcie logo Czarnej Pantery uruchamia świetlne show w pięciu osobno sterowanych strefach, które w każdej chwili można ponownie uruchomić i zainscenizować magię filmu wszystkimi zmysłami.

Nowoczesne, zrównoważone i zredukowane do minimum: w przeciwieństwie do znanej „klasycznej” technologii LED, którą często ocenia się negatywnie jako „złom elektryczny”, HiLight – smart LEDs® to nowa, zrównoważona, nowoczesna i zredukowana do minimum technologia „made in Germany” dla nowoczesnego marketingu produktów. W nowej metodzie ścieżki drukowane są umieszczane bezpośrednio na kartonowym materiale, aplikowane są płaskie minidiody LED High Power, mała bateria guzikowa zostaje zintegrowana bezpośrednio w produkcie, przy czym sama bateria służy jako „przełącznik” do włączania i wyłączania światła.

 

Chcesz, aby Twój produkt również zaświecił? Zwróć się do ekspertów w dziedzinie opakowań świecących z firmy Karl Knauer!
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy