Zamknij

A zwycięzcami są: nasi klienci
i Karl Knauer.

Produkty firmy Karl Knauer zdobyły wiele międzynarodowych nagród: zachwycające konstrukcje, wyjątkowe udoskonalenia czy innowacyjne rozwiązania w zakresie stosowania materiałów. Także jako „Sustainable Company of the Year” czy „Najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo drukarskie roku” przyczyniamy się do sukcesu naszych klientów.

To piękne potwierdzenie. Dla nas. I dla naszych klientów.

2024
IF Design Award 2024 za innowacyjne opakowanie na piwo
Karl Knauer zdobywa złoto w Berlinie
Karl Knauer został uhonorowany w Berlinie nagrodą iF DESIGN AWARD 2024 Gold, jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie, tym razem zdobywając uznanie 132-osobowego jury ekskluzywnym opakowaniem dla marki piwa premium Stella Artois. W uzasadnieniu nagrody stwierdzono, że wysokiej jakości zamknięte pudełko zawierające dwanaście butelek o pojemności 0,33 litra grupy browarów AB InBev jest "być może największą innowacją w opakowaniach napojów od czasu sześciopaku".
Podwójna radość w firmach Pohl-Scandia i Karl Knauer
Nagroda WorldStar w kategorii E-Commerce
Po otrzymaniu nagrody Deutscher Verpackungspreis 2023 osoby odpowiedzialne za ten sukces w firmie Pohl-Scandia GmbH mogą teraz cieszyć się również nagrodą WorldStar Award w kategorii „E-Commerce”. Według jury innowacyjne opakowanie, opracowane przez firmę Karl Knauer specjalizującą się w dziedzinie opakowań dla siostrzanej firmy Pohl-Scandia, zdobyło punkty m.in. za doskonały kształt dla trzech różnych rozmiarów produktów, zoptymalizowaną obsługę, która umożliwia znacznie szybsze kompletowanie towaru, oraz nadający się do recyklingu materiał.
Zwycięzca nagrody Premium Niemieckiej Rady Wzornictwa
German Design Award
German Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych międzybranżowych nagród w dziedzinie wzornictwa. Wyróżniane są niezwykłe zgłoszenia w dziedzinie projektowania produktów, komunikacji i architektury - w tym opakowanie piwa premium Stella Artois, które zostało stworzone przez eksperta w dziedzinie opakowań Karla Knauera.
2023
Nagroda w kategorii opakowań
HH Global - Nagroda dla partnera strategicznego
Firma HH Global, której światowe obroty wynoszą około 2 miliardów dolarów, jest wiodącym na świecie dostawcą kreatywnej produkcji i zaopatrzenia wspieranego technologią. Najlepsi i strategicznie najważniejsi dostawcy, w tym specjalista w dziedzinie opakowań Karl Knauer ze Schwarzwaldu, zostali po raz pierwszy uhonorowani nagrodą Partnera Strategicznego.
19. Druck & Medien Award
Srebro w kategorii "Firma szkoleniowa roku
Podczas 19. ceremonii wręczenia nagród Druck & Medien, Karl Knauer otrzymał SREBRO w kategorii "Firma szkoleniowa roku". Praktykanci są bardzo ważni dla tej rodzinnej firmy, dlatego nagroda jest wyrazem pracy i skupienia się na młodych talentach.
Kraj związkowy Badenia-Wirtembergia honoruje zaangażowanie
Pracodawca przyjazny dla wolontariuszy
Podczas uroczystości w dniu 26 października 2023 r. Thomas Strobl, wicepremier i minister spraw wewnętrznych, cyfryzacji i władz lokalnych, wręczył firmie Karl Knauer, specjaliście w dziedzinie opakowań, nagrodę dla „Pracodawcy przyjaznego dla wolontariuszy w ramach ochrony ludności”.
Firma Karl Knauer opracowuje zwycięskie opakowanie
Deutscher Verpackungspreis
Osoby odpowiedzialne w firmie Pohl-Scandia GmbH mogą być zadowolone z Niemieckiej Nagrody w Dziedzinie Opakowań 2023 w kategorii „Funkcjonalność i wygoda”. Według jury ekspertów innowacyjne opakowanie wysyłkowe, opracowane przez specjalistę ds. opakowań, firmę Karl Knauer, dla siostrzanej firmy Pohl-Scandia, spełnia wszystkie wymagania dotyczące funkcjonalności, zrównoważonego rozwoju i estetyki.
2022
Zrównoważona koncepcja całościowa przekonała jury
PSI Awards
"Firma Karl Knauer KG od lat w imponujący sposób pokazuje, jak zrównoważony rozwój może być zintegrowany w przedsiębiorstwach i przeżywany przez wszystkich pracowników" - pochwaliło jury w uzasadnieniu nagrody w kategorii "Inicjatywa ekologiczna". Firma Karl Knauer została uhonorowana nagrodą w kategorii "Doskonałość gospodarcza" za zrównoważone zarządzanie jakością, które przez lata było stale i konsekwentnie rozwijane.
[Translate to Polnisch:]
Opakowania na szczoteczki do zębów bez tworzyw sztucznych
Dalsze wyróżnienie
Kolejne nagrody zostaną przyznane w 2022 roku: Po nagrodach German Packaging Award i European Carton Excellence Award, opakowanie na szczoteczki do zębów bez plastiku otrzymało również nagrodę WorldStar Award. Już po raz trzeci z rzędu Światowa Organizacja Opakowań przyznała nagrodę firmie Karl Knauer.
Wyróżnienie dla rentownych przedsiębiorstw
Forbes Diamond
Już po raz czternasty magazyn Forbes i Dun & Bradstreet Poland opublikowały listę firm w Polsce, które najszybciej zwiększały swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat. Na liście 2022 znalazło się prawie 7000 firm zarówno z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji - w tym KARL KNAUER POLAND Sp. z o.o.
Druck&Medien Awards
Kolejna srebrna nagroda
Nagrody Druck&Medien zostały przyznane w tym roku po raz 18. Wśród laureatów tradycyjnie znalazł się także specjalista w dziedzinie opakowań i artykułów reklamowych, firma Karl Knauer ze Szwarcwaldu, która oprócz nominacji do finału w kategorii „Drukarnia opakowań roku” może się także cieszyć z drugiego miejsca w kategorii „Najlepsze przedsiębiorstwo roku kształcące zawodowo”.
2021
[Translate to Polnisch:]
Druck&Medien Awards
Dwukrotnie nagrodzony srebrem
Nagrody Druck&Medien zostały przyznane w tym roku po raz 17. Specjalista w dziedzinie opakowań i reklamy Karl Knauer został nominowany przez jury w czterech kategoriach - "Drukarnia Opakowań Roku", "Najbardziej Innowacyjna Firma Roku", "Firma Szkoleniowa Roku" oraz "Firma Ekologiczna Roku". Podczas ceremonii wręczenia nagród w Berlinie przedsiębiorstwo ze Schwarzwaldu zajęło dwa drugie miejsca w bardzo konkurencyjnym konkursie oraz otrzymało srebrny certyfikat dla "Firmy szkoleniowej roku" i "Drukarni opakowań roku".
Opakowania na szczoteczki do zębów bez tworzyw sztucznych
Wielokrotne wyróżnienia
Nowe, pozbawione tworzyw sztucznych opakowania blistrowe na bazie włókien odnawialnych mogą być bez segregacji w całości usuwane z odpadów papierowych. Innowacyjny wziernik wykonany z trwałych włókien celulozowych zapewnia przejrzysty widok na szczoteczkę do zębów, zastępuje znaną plastikową osłonę i dzięki temu nadal optymalnie prezentuje produkt. Za to firma Karl Knauer wraz z GSK Consumer Healthcare i M+C Schiffer została wyróżniona prestiżową nagrodą German Packaging Award 2021. Podczas European Carton Excellence Award produkt ten został nominowany w głosowaniu publicznym i zajął pierwsze miejsce w kategorii "Opakowania ogólne, włókna z recyklingu".
Zdjęcie grupowe przed ulem w pasiece Bienenmartin
PSI Sustainability Awards 2021
Wyróżnienie za nieustanne zaangażowanie
Wyjątkowość nagrody w zakresie zrównoważonego rozwoju dla artykułów reklamowych polega na tym, że nie dotyczy ona pojedynczego produktu czy projektu zgłoszonego przez producenta, lecz całego profilu przedsiębiorstwa pod kątem zrównoważonego rozwoju, który podlega weryfikacji i ocenie. W ramach PSI Sustainability Award 2021 ten specjalista w dziedzinie opakowań wygrał tym razem w kategoriach „Economic Excellence” i „Social Initiative”.
Opakowanie kosmetyków ASAHEGO
WorldStar Packaging Award
Już drugi raz z rzędu specjalista w dziedzinie opakowań Karl Knauer zdobył renomowaną nagrodę WorldStar Award. Międzynarodowe jury branżowe wybrało opakowanie kremu do twarzy ASAHEGO luksusowej marki kosmetyków naturalnych „The Creammaker” spośród 345 zgłoszeń z 35 krajów, ogłaszając je zwycięzcą w kategorii „Luxury”. W swoim uzasadnieniu eksperci z branży opakowań docenili „wyjątkowo udaną kombinację estetyki, funkcjonalności i oryginalności” opakowania. Emocjonalna prezentacja produktu została stworzona przez Antje Urbe (The Creammaker) i Joachima Maatz (Maatz Design).
2020
Wielowymiarowe opakowanie w klimacie dżungli
Opakowanie kosmetyków ASAHEGO
Złota nagroda Deutscher Verpackungspreis
Spektakularne. Pełne emocji. Magiczne. Wielowymiarowe pudełko do prezentacji luksusowych kosmetyków ASAHEGO oczarowuje i przenosi w inny świat. Przekonać mogła całościowa koncepcja: ze spotęgowanymi doznaniami towarzyszącymi otwieraniu opakowania, połączonymi z opowiadaniem historii, jak też niezwykle emocjonalną inscenizacją produktu. Wyjątkowe jest także wyróżnienie – złota nagroda Deutscher Verpackungspreis. Emocjonalna prezentacja produktu została stworzona przez Antje Urbe (The Creammaker) i Joachima Maatz (Maatz Design).
LitePac Top
LitePac Top nominowany do grona finalistów
Niemiecka Nagroda Zrównoważonego Rozwoju
Wspólnie z dostawcą systemów dla przemysłu napojowego, firmą Krones AG, Karl Knauer opracowuje "LitePac Top". Jury wyróżniło zrównoważone zastąpienie opakowań z folii termokurczliwej nominacją do grona finalistów nagrody specjalnej w dziedzinie opakowań German Sustainability Award. Ostatecznie "LitePac Top" zajął trzecie miejsce.
III miejsce w kategorii "Innowacyjność, „Drucker des Jahres” (Drukarz roku)
III miejsce w kategorii "Innowacyjność
„Drucker des Jahres” (Drukarz roku)
Co roku czytelnicy magazynu "Druck & Medien" wybierają drukarnie roku w czterech kategoriach. Poprzez tę nagrodę magazyn chce zwrócić uwagę na szczególne firmy i pionierów w branży. W kategorii "Innowacje" Karl Knauer zajął trzecie miejsce spośród dziesięciu nominowanych. Dziękuję bardzo!
Srebrno-białe opakowanie skarpet uciskowych
Opakowanie składane Bauerfeind
Złota nagroda European Carton Excellence Award
Opakowanie serii sportowych skarpet uciskowych wyróżnia się minimalnym wykorzystaniem materiału, wysokim stopniem atrakcyjności i wygody dla klientów oraz zintegrowanym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Kompleksowe, a mimo to intuicyjne. Werdykt międzynarodowego jury branżowego: „To wyjątkowe opakowanie składane jest arcydziełem designu” – lepiej byśmy tego nie ujęli!
Opakowanie elline Switzerland
Seria opakowań elline Switzerland
WorldStar Packaging Award
Radość nigdy nam się nie znudzi: każde wyróżnienie cenioną nagrodą WorldStar to zawsze wyjątkowe uhonorowanie naszej pracy. Całościowa koncepcja opakowań dla serii kosmetyków „elline Switzerland” jest równie wyjątkowa: to pierwsze świecące opakowanie kosmetyków na świecie.
2019
Świecąca okładka magazynu
Świecąca okładka magazynu Porsche 918 Spyder Circle
Dyplom ICMA & Berliner Type
Magiczne wrażenie głębi: po naciśnięciu przycisku Activate na okładce o grubości 6 mm rozpoczyna się magiczna gra świateł z intrygującym efektem głębi. To nie tylko imponujące wrażenie, ale także olbrzymi potencjał marketingowy. Tak uważamy my. I nasi klienci.
Seria opakowań elline Switzerland
Seria opakowań elline Switzerland
Podwójne wyróżnienie
Jak podkreślić właściwości produktu? To jedno z naszych najłatwiejszych zadań. Po otwarciu jednej z siedmiu wersji składanych opakowań drobno wytłoczony laserowo napis „Treasures of Youth” zaczyna jasno świecić. Znakomicie pasuje to do marki, gdyż „elline” znaczy dosłownie ‘świetlisty’. Podobnie myśleli zapewne członkowie jury Pure Beauty Global Award i Display Superstar. Pierwsze na świecie świecące opakowanie w segmencie kosmetyków zaskakuje odbiorców.
Etykieta z technologią OLED dla Coca-Coli
Świecąca etykieta na butelce Coca-Coli
WorldStar Packaging Award
Do trzech razy sztuka. Jak zawsze, cieszymy się także z czwartej nagrody dla ultracienkiej, święcącej etykiety na butelki Coca-Coli. Po naciśnięciu nadrukowanego znaku Play napis Coca-Cola rozświetla się, przykuwając uwagę na sklepowej półce – dzięki drukowi OLED naszego partnera INURU.
Opakowanie promocyjne do filmu „Czarna Pantera”
Opakowanie promocyjne do filmu „Czarna Pantera”
Dziesięciokrotny zwycięzca
Bardzo blisko Oscara: wyjątkowe opakowanie na premierę przeboju kinowego „Czarna Pantera” zachwyciło nie tylko jurorów na całym świecie, ale także stało się hitem wśród influencerów w sieci. To spektakularne opakowanie wraz ze świetlnym widowiskiem powstało na zlecenie sponsora filmu PepsiCo (USA).
2018
Przyznanie Niemieckiej Nagrody Opakowań 2018
Opakowanie promocyjne do filmu „Czarna Pantera”
Ośmiokrotnie nagrodzone
Niemiecka Nagroda Opakowań, AmeriStar, POPAI DACH Award, Hermes Creative Award, 3D Printing Industries Award, Creativitity Print & Packaging Award, MarCom Award, New York Design Award… przestaliśmy już liczyć i po prostu cieszymy się z tego deszczu nagród za spektakularne opakowanie herbaty mrożonej Brisk sponsora filmu PepsiCo (USA) z okazji premiery kinowej filmu „Czarna Pantera”.
Etykieta z technologią OLED dla Coca-Coli
Świecąca etykieta na butelce Coca-Coli
Trzy razy pierwsze miejsce
Świecąca etykieta Coca-Coli ze zintegrowaną technologią OLED marki INURU zdobyła nagrodę! Od opakowań, etykiet, ekspozytorów aż po materiały reklamowe – możliwości zastosowania innowacji OLED są wszechstronne. Wyobraźnia nie ma tutaj granic. Także nasza wyobraźnia – potrafimy sobie wyobrazić jeszcze wiele kolejnych nagród za ten innowacyjny pomysł.
Przedszkole Fliegerkiste
Przedszkole Fliegerkiste
Nagroda dla średnich przedsiębiorstw LEA za odpowiedzialność społeczną
Nasze przedszkole to korzyść przede wszystkim dla rodzin: wspólny projekt z partnerami Hydro Systems i gminą Biberach z powodzeniem wspiera naszych pracowników w łączeniu potrzeb rodzinnych i zawodowych, oferując m.in. przyjazne dla rodzin i pracowników elastyczne godziny opieki.
Opakowanie śrubokrętu SpeedE®
Opakowanie śrubokrętu Wiha-E
Finalista European Carton Excellence Award
Trafić do grona finalistów renomowanej nagrody ProCarton to zawsze coś wyjątkowego. Tak jak opakowanie śrubokrętu SpeedE®. Dostępne w handlu narzędzia są z reguły zapakowane w pudełka z tworzyw sztucznych, tymczasem ten śrubokręt zapakowano w przyjazny środowisku karton. Efekt wow podczas otwierania gwarantowany!
Zrównoważony rozwój w firmie Karl Knauer
PSI Sustainability Awards 2018
Sustainable Company of the Year
Jesteśmy dumni z ponownego zdobycia renomowanej nagrody w zakresie zrównoważonego rozwoju. Niech przemówi jury: „[Karl Knauer] wzorowo prezentuje się w trzech filarach zrównoważonego rozwoju […]. Aktualne certyfikaty i audyty w zakresie zarządzania klimatem i środowiskiem, odpowiedzialne wykorzystanie zasobów […] są świadectwem firmy prezentującej wysoki poziom ekologicznej i przedsiębiorczej polityki środowiskowej”.
Więcej
2017
Etykieta z technologią OLED dla Coca-Coli
Świecąca etykieta Coca-Coli
Niemiecka Nagroda Opakowań
Czysta magia: cieniutkie, błyszczące, elastyczne i przyjazne środowisku – drukowane OLED-y to przyszłość świecących opakowań. Technologia ta została wykorzystana na etykiecie butelki Coca-Coli. Jest to wspólny projekt firmy Karl Knauer i INURU. Magiczna jest także nasza radość z powodu zdobycia krajowej nagrody opakowań.
Opakowanie Whisky Glenmorangie
Opakowanie Glenmorangie
WorldStar Packaging Award
Jedna z najbardziej renomowanych międzynarodowych nagród w branży opakowań trafiła do Biberach: World Star to piąta nagroda dla opakowania Whisky, które ma ponad 16 000 trójwymiarowych soczewek holograficznych, lakier UV, nadruk wewnętrzny i tłoczenie reliefowe.
Notatnikowe rzeźby
Zakręcona notatnikowa rzeźba
German Design Award
Materiał reklamowy i stylowy przedmiot w jednym: notatnikowe rzeźby przyciągają wzrok i po mistrzowsku prezentują komunikat reklamowy naszych klientów. Możliwość nadruku dookoła, wiele wariantów w ofercie, po prostu praktyczność i estetyka – te argumenty przekonały już dwa zespoły jurorów.
2016
Instalacja solarna na hali produkcyjnej w zakładzie Biberach
PSI Awards 2016
Sustainable Company of the Year
Zaangażowanie społeczne i zrównoważony rozwój to priorytety w firmie Karl Knauer, co wzorcowo dokumentujemy i konsekwentnie realizujemy we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa. Potwierdzają to dwie nagrody PSI: Environmental Excellence Award oraz nagroda za całokształt.
Więcej
Zespół Karl Knauer
Druck&Medien Award 2016
Zaangażowane społecznie przedsiębiorstwo drukarskie roku
Już dla założyciela naszej firmy Karla Knauera człowiek był w centrum uwagi. Dzisiaj, niemal 80 lat od założenia przedsiębiorstwa, jest to nadal nasza ambicja i jednocześnie zobowiązanie. Coroczne wywiady z pracownikami, ergonomiczne stanowiska pracy, oferta w zakresie opieki zdrowotnej, grupy sportowe i działania w ramach doskonalenia zawodowego: mamy wiele do zaoferowania naszym pracownikom.
Praktykant w zawodzie mechanik przemysłowego
Druck&Medien Award 2016
Najlepsze przedsiębiorstwo roku kształcące zawodowo
W firmie Karl Knauer młode pokolenie ma znakomite szanse rozwoju: młodzi ludzie uczą się tu najróżniejszych zawodów, co przygotowuje ich nie tylko do zawodowej przyszłości, ale także do życia. Umożliwiają to liczne działania, jak wsparcie opiekunów w zakładzie, warsztaty dotyczące zdrowia i finansów czy różnorodna oferta spędzania wolnego czasu.
Przedszkole Fliegerkiste
Przedszkole Fliegerkiste
familyNet Award
Opieka dzienna i wakacyjna, dostosowane do potrzeb dziecka obiady z produktów bio, dwujęzyczność, opieka doraźna, zajęcia logopedyczne i wiele, wiele innych. Przedszkole zakładowe Fliegerkiste stwarza rzeczywistą możliwość pogodzenia pracy i życia rodzinnego i odciąża naszych pracowników, oferując niezwykle szeroką opiekę.
Opakowanie Whisky Glenmorangie
Opakowanie Glenmorangie
Promotional Gift Award
W 2016 r. kontynuujemy to, co zaczęliśmy w roku 2015: otrzymaliśmy bowiem kolejną nagrodę za spektakularne opakowanie Whisky Glenmorangie. Opakowanie wyposażone w ponad 16 000 soczewek holograficznych błyszczy nie tylko w punkcie sprzedaży, ale także wśród kandydatów do nagród.
Opakowania Bauerfeind
Opakowania Bauerfeind linia sportowa
German Design Award
Opakowanie klasy premium dla firmy Bauerfeind to nowość, która zachwyca w punkcie sprzedaży złotymi i srebrnymi foliowymi tłoczeniami, miękką powierzchnią, lakierem UV oraz wygodą stosowania. Ma ono na swoim koncie już sporo nagród: German Design Award to już jej trzecie trofeum.
Notatnikowe rzeźby
Zakręcona notatnikowa rzeźba
iF design Award
Nasze notatnikowe rzeźby potrafią zawrócić w głowie nie tylko naszym klientom, ale także ekspertom komunikacji iF Design Award. Forma rzeźby zadrukowanej hasłem reklamowym na bokach bloczków jest atrakcją biurka partnera biznesowego, od której trudno odwrócić wzrok.
2015
Świecące opakowanie
Świecące opakowanie Bombay Sapphire
German Design Award
Wow: po 30 krajowych i międzynarodowych nagrodach dla naszego świecącego opakowania ginu otrzymaliśmy kolejne ważne wyróżnienie – German Design Award. To prawdziwy kamień milowy w historii produkcji opakowań!
Więcej
Opakowanie promocyjne Red Bull Illume
Opakowanie Red Bull Illume
WorldStar Packaging Award
Multisensoryczne opakowanie robi wrażenie! To fascynujące zaproszenie do konkursu fotograficznego Red Bull pobudza trzy zmysły na raz: wzrok, dotyk i słuch. Eksperci twierdzą, że czegoś takiego jeszcze nie było. Nic dziwnego zatem, że wyróżnili to opakowanie jedną z najważniejszych międzynarodowych nagród w branży opakowaniowej.
Opakowania Bauerfeind
Opakowania Bauerfeind linia sportowa
iF design Award
Pomysłowa konstrukcja, wykończenie wysokiej jakości: opakowania produktów linii sportowej Bauerfeind łączą wygodę ze złotymi i srebrnymi tłoczeniami, lakier UV oraz miękką w dotyku powierzchnię, która zapewnia wyjątkowe doznania sensoryczne. To z pewnością produkt, który zwraca uwagę i sprawia, że aż chce się go wziąć do ręki.
Opakowanie Whisky Glenmorangie
Opakowanie Glenmorangie
Trzy na raz
Ponad 16 000 trójwymiarowych soczewek holograficznych i wiele innych dodatków sprawia, że opakowanie Whisky Glenmorangie błyszczy wyjątkowym blaskiem. Dotychczas nie użyto jeszcze hologramu na opakowaniu w takim zakresie. To nowy wymiar opakowań klasy premium. Tak uważamy my. A oprócz nas również jury iF design Award, Drinks International Travel Retail Award i Pro Carton ECMA Award.
2014
Opakowanie promocyjne Red Bull Illume
Opakowanie Red Bull Illume
iF design Award & Promotional Gift Award
Kolejne wyróżnienia: wyjątkowe zaproszenie do konkursu fotograficznego „Red Bull Illume 2013 Image Quest” to multisensoryczne doświadczenie. Miękka w dotyku powierzchnia, błyszczący napis, słyszalne kliknięcie fikcyjnego spustu migawki. Zrobiło to wrażenie nie tylko na odbiorcach, ale także na ekspertach z jury.
Świecące opakowanie
Świecące opakowanie Bombay Sapphire
Obecnie 30 nagród
To niemal rekord: za (przypuszczalnie) pierwsze na świecie dostępne w wolnym handlu świecące opakowanie otrzymaliśmy już 30 krajowych i międzynarodowych nagród. Fantazja i bogactwo pomysłów, wiedza techniczna oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie opakowań to filary tej historii sukcesu.
Więcej
Przyznanie nagrody
Druck&Medien Awards
Drukarnia opakowań roku
Z jakiej nagrody drukarnia opakowań cieszy się najbardziej? Oczywiście z takiej, która stanowi podsumowanie całej naszej pracy. Czyli: jesteśmy dumni! Dumni z tej wyjątkowej nagrody i dumni, że projektujemy i produkujemy „opakowania z największym efektem zaskoczenia, personalizacji i wysokim poziomem jakości” – jak twierdzi jury.
Ekspozytor z rozpoznawaniem wieku i płci
Ekspozytor ze zintegrowanym rozpoznawaniem wieku i płci
Display Superstar
Wyobraź sobie, że stoisz przed ekspozytorem, a ten rozpoznaje Twój wiek i płeć i dopasowuje do tego komunikat reklamowy, który wyświetla. Melodia przyszłości? Nie, to rzeczywistość! Za to zorientowane na odbiorcę rozwiązanie otrzymaliśmy srebro w ramach renomowanego konkursu Superstar Award.
Opakowania Bauerfeind
Opakowania Bauerfeind linia sportowa
Niemiecka Nagroda Opakowań
Funkcjonalność i estetyka: opakowania linii sportowej Bauerfeind zachwycają wieloma udoskonaleniami oraz wyjątkową wygodą intuicyjnego i łatwego stosowania. Podsumowując, „wyróżniająca się prezentacja produktu” – jak stwierdziło składające się z ekspertów jury.
2013
Opakowanie promocyjne Red Bull Illume
Opakowanie Red Bull Illume
Niemiecka Nagroda Opakowań
Pudełko-niespodzianka firmy Karl Knauer: opakowanie promocyjne na konkurs fotograficzny Red Bull to wyzwanie niemal dla wszystkich zmysłów. Miękka w dotyku powierzchnia, błyszczący napis, słyszalne kliknięcie fikcyjnego spustu migawki. Mniej zaskakujące: wyróżnienie najważniejszą nagrodą niemieckiej branży opakowań.
Świecące opakowanie
Świecące opakowanie Bombay Sapphire
Ponad 20 nagród w samym tylko 2013 r.
Czysta innowacja: nasze (przypuszczalnie) pierwsze na świecie dostępne w wolnym handlu świecące opakowanie ginu Bombay Sapphire zdobyło niemal każdą ważną nagrodę w branży! Gdy klient weźmie opakowanie do ręki, zaczyna ono świecić. Spektakularne, wyjątkowe, zaskakujące doznanie. Marketing POS z najlepszej strony!
Więcej
Przyznanie nagrody
Druck&Medien Awards
Najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo drukarskie roku
Już założyciel naszej firmy Karl Knauer słynął ze swojego wizjonerskiego podejścia. Nic dziwnego zatem, że innowacja jest częścią kodu genetycznego naszego przedsiębiorstwa. Decydującym argumentem za przyznaniem nagrody dla najbardziej innowacyjnego przedsiębiorstwa w branży drukarskiej przez Druck&Medien Awards było nasze opakowanie dla Bombay Sapphire – przypuszczalnie pierwsze świecące opakowanie na świecie.
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy