Zamknij

Pakowanie usługowe: u nas w najlepszych rękach

Elastyczność dla Ciebie, co-packing po naszej stronie: zajmiemy się kompleksowo usługami w zakresie pakowania usługowego – od konfekcjonowania towarów po komisjonowanie. Jeśli jako sam producent lub na zlecenie pod własną nazwą marki lub jako markę handlową chcesz zapakować, przepakować lub dopakować towar, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sektorze food i non food znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie w zakresie opakowań.

 

Korzyści

Twój partner w zakresie co-packingu

  • Wszystko z jednej ręki: efektywnie i niezawodnie
  • Transparentność: dzięki kontroli przyjęcia towaru i jakości
  • Zapewnienie jakości: wyselekcjonowanie błędnych produktów, zero domieszek
  • Bezpieczeństwo: przechowywanie dostosowane do potrzeb towaru, ochrona przed kradzieżą
  • Zarządzanie projektem: od zapytania po dostawę
  • Doświadczenie w dużych projektach:  łączenie w całość nawet milionów pojedynczych części
Pakowanie usługowe buteleczek w firmie Karl Knauer
Czym jest pakowanie usługowe / co-packing?
Pakowanie usługowe lub co-packing opisuje proces pakowania i końcowego przygotowania produktów przez zewnętrznego usługodawcę. Serwis obejmuje takie usługi jak banderolowanie, komisjonowanie, etykietowanie, montaż i przepakowanie towarów. Z naszymi profesjonalnymi rozwiązaniami w zakresie opakowań zyskasz elastyczność i obniżysz koszty.
Przegląd

Nasze usługi

Ikona podłączenia do interfejsu
Podłączenie do interfejsu u klienta

Zawsze na bieżąco: Wiele możliwości konfiguracji. np. jako ewidencja zapasów wraz z terminem ważności lub księgowanie zapasów przy wejściu towaru. Poinformujemy o wynikach liczenia losowego przy dostawie, różnicach ilościowych oraz ilościach odrzutów.

Ikona kontroli przyjęcia towaru i jakości
Kontrola przyjęcia towaru i jakości

Zachować orientację od samego początku: Zdefiniowany proces. Przy dostawie produktów przeprowadzamy kontrole ilościowe i losowe. Określone kartony zbiorcze zostają otwarte, a ich zawartość sprawdzona pod kątem jakości i ilości sztuk. W ten sposób można obliczyć całkowitą ilość dostarczonego towaru.

Ikona konfekcjonowania
Konfekcjonowanie:

Cały program pakowania: Automatycznie lub ręcznie. Obejmuje przepakowanie, ponowne łączenie, czyszczenie, korektę, zgrzewanie, etykietowanie, znakowanie i wiązanie produktów. Ponadto ustawianie i łączenie opakowań wieloczęściowych, np. spodu z pokrywą.

Ikona rozwoju opakowań
Zintegrowany rozwój opakowań

Z wizji powstają opakowania: Indywidualne rozwiązania w zakresie opakowań spełnią Twoje wymagania i życzenia. Podstawą tego są nasze wewnętrzne działy rozwoju produktów i innowacji.  Uwzględniamy przy tym trendy jak zrównoważony rozwój z takimi zagadnieniami jak wykorzystanie zasobów, zrównoważone surowce, zamienniki tworzyw sztucznych itp.

Ikona produkcji opakowań
Produkcja opakowań:

Zapewnij sobie przewagę dzięki profesjonalistom: Od jednego z wiodących producentów opakowań w Niemczech. Bazując na ponad 80-letnim doświadczeniu, produkujemy opakowania i kartoniki z kartonu, tektury falistej i papieru niemal dla każdej branży. Rozwiązania w zakresie opakowań – od standardów po wersje specjalne.

Ikona realizacji wysyłki
Realizacja wysyłki:

Wystarczy wysłać i zlecić dostawę: Na życzenie zajmiemy się wysyłką wraz z kompletną realizacją. Zrealizujemy dostawy np. na paletach do Twojego magazynu lub jako pojedyncze paczki do Twoich klientów – na całym świecie. Chętnie zajmiemy się realizacją dostawy z naszego magazynu według Twojego aktualnego zapotrzebowania.

Ikona zarządzania projektami
Zarządzanie projektami:

Doradztwo i wsparcie od A do Z: pakowanie usługowe jest u nas dostępne w postaci przemyślanego pakietu całościowego. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie łańcucha procesowego – od doradztwa przez projekt i produkcję pasującego opakowania, konfekcjonowanie i składowanie towaru po dostawę.

Ikona magazynu
Tymczasowe składowanie towaru:

Bezpieczne przechowywanie przed i po zapakowaniu: Najlepsze warunki dla produktów i gotowego towaru. Nasz magazyn wysokiego składowania umożliwia składowanie właściwe dla produktu i spełnia specjalne wymagania – np. w przypadku kalendarzy adwentowych z wrażliwą na temperaturę czekoladą lub cennego towaru w kontekście ochrony przed kradzieżą.

Pozwól nam poznać Twoje życzenia. Już teraz prześlij nam Twoje niewiążące zapytanie – w każdej chwili chętnie doradzimy.
Wartość dodana

Twój ekspert w dziedzinie pakowania usługowego

Ikona
Wieloletnie doświadczenie
W obszarze pakowania usługowego – od prostych projektów przez złożone realizacje po duże projekty dla wielu branż
Ikona
Produkcja w Polsce
potwierdziła międzykrajową współpracę z korzyścią dla kosztów kosztów i wygodnym serwisem dzięki kontaktom w Niemczech i w Polsce
Ikona
Doskonała wydajność
dzięki taktowanym liniom konfekcjonującym i budowie własnych maszyn, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy