Zamknij

Co właściwie robi producent opakowań?

Kartoniki występują w nieskończonych wariantach. Eksperci w dziedzinie kartoników badają, projektują i wytwarzają opakowania z kartonu, które są produkowane w olbrzymiej liczbie wersji i odsłon. Począwszy od pudełka na pizzę przez opakowanie na produkty elektroniczne, opakowania na napoje, aż po opakowanie na luksusowe perfumy. Fantazja w produkcji kartoników nie zna granic. Ten klasyczny kartonik oferuje rozmaite możliwości w kwestii opakowania dla praktycznie wszystkich produktów z każdej branży.

Nowocześni producenci opakowań uzupełniają swoje oferty i serwis wieloma dodatkowymi usługami. Za przykład niech posłużą wszelkie procesy związane z work flow kartoników jak analiza branży, doradztwo w zakresie materiałów, projekt konstrukcji, uszlachetnienie, zrównoważony rozwój, aż po procesy następcze jak pakowanie usługowe, logistyka i budowa automatów pakujących. Im bardziej skomplikowane i złożone wyzwanie, tym bardziej cenne dla przedsiębiorstwa jest to, aby mieć za partnera doświadczonego, kreatywnego i przekonującego producenta opakowań.

Jak firma Karl Knauer zapewni Ci decydującą przewagę jako producent opakowań

Najlepsze produkty zasługują na najlepsze opakowanie. To czy produkt zostanie kupiony czy nie, to również kwestia atrakcyjnego opakowania. To ono „robi” różnice na sklepowym regale.

Jako ekspert w dziedzinie kartoników zapewnimy Ci korzyść na tle konkurencji: dzięki opakowaniom uszlachetnionym, które zrobią wrażenie na Twoich klientach, umożliwiając Twojemu produktowi zdobycie przewagi na rynku. Oprócz szerokiego wyboru materiałów, firma Karl Knauer oferuje producentom praktycznie każdy rodzaj pudełka w olbrzymim spektrum, zawsze perfekcyjnie dopasowane do pakowanego produktu.

Serwisowy raj producenta opakowań 

Nasze usługi dla przedsiębiorstw obejmują nie tylko nadruk i uszlachetnienie kartoników w najwyższej jakości. Kto pragnie zoptymalizować wydajność i koszty, znajdzie w ofercie firmy Karl Knauer dużo więcej. Skorzystaj z naszego bogatego portfolio usług – oferta obejmuje wszystko, co jest związane z pakowaniem usługowym (co-packing), zarządzanie procesem pakowania i dbanie o regały, a także bezpieczne rozwiązania w celu ochrony produktu i marki.

klasyczne vs. kompleksowe

Jaki może być Twój kartonik?

Klasyczne kartoniki od Karl Knauer
Klasyczne kartoniki

Klasykiem wśród kartoników jest tak zwany „prosty kartonik”. Jak sama nazwa mówi, konstrukcja w tym przypadku jest prosta. Kartonik składa się z tak zwanego wykroju, który zostaje sklejony, a następnie złożony. Chodzi więc o kartoniki składane. Podczas napełniania produktem pudełko jest ponownie stawiane – z reguły odbywa się to przy użyciu maszyny.

Na życzenie klienta klasyczne kartoniki mogą zostać udoskonalone i uszlachetnione. W pierwszym rzędzie dzieje się tak zawsze dzięki indywidualnemu nadrukowi. Uszlachetnienia lub okienka to kolejne elementy, dzięki którym wyróżnisz swój produkt na tle konkurencji. W tym przypadku elementami, które można indywidualnie wybrać, są również rozmiar i materiał. Nie mniej istotna jest także możliwość wyboru spośród wielu różnych rodzajów zamknięć.

 opakowania od Karl Knauer
Kompleksowe konstrukcje pudełek często skutkują większym sukcesem

Pudełko pudełku nierówne. Istnieje wiele możliwości, aby w miejsce klasycznego kartonika wybrać nieco bardziej złożony, budzący większe zainteresowanie, a co za tym idzie bardziej skuteczny kształt opakowania dla Twojego produktu. Mogą to być pudełka fasonowe lub dwuczęściowe, pudełka wysuwane lub pudełka-poduszeczki bądź też inny wariant – ważne, aby znaleźć dla swojego produktu perfekcyjny rodzaj pudełka. Ważną rolę odgrywa ponadto grupa docelowa, miejsce sprzedaży i pozycjonowanie na tle konkurencji. Oczywiście również w tym przypadku istnieje możliwość indywidualnego wyboru nadruku, uszlachetnienia i materiału. A co, jeśli nic z dostępnych rozwiązań nie pasuje? W takim przypadku eksperci w dziedzinie opakowań z firmy Karl Knauer opracują perfekcyjne opakowanie, które spełni Twoje indywidualne oczekiwania! W razie potrzeby także z funkcją świecenia. Firma Karl Knauer jest liderem w projektowaniu i produkcji opakowań świecących.

Nasza pasja

Sprawimy, że Twoja marka znajdzie się w czołówce

Atrakcyjna prezentacja produktów, zrównoważone koncepcje opakowań oraz inteligentna produkcja: Jako jeden z dużych, wyspecjalizowanych producentów opakowań w Niemczech robimy wszystko, aby Twój produkt zabłysnął na regale dzięki perfekcyjnemu opakowaniu. Za pomocą idealnego kartonika możesz zdecydowanie wyróżnić się na tle konkurencji i skuteczniej pokierować sprzedażą. To jest Twoja przewaga na regale.

Kartoniki to nasza pasja: od ponad 80 lat eksperci w firmie Karl Knauer projektują, produkują i uszlachetniają kartoniki dla praktycznie wszystkich branż i produktów, dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Nasz program obejmuje wszystkie powszechnie stosowane technologie w zakresie opakowań oraz olbrzymie spektrum serwisowe, które zaspokoi wszelkie wymagania związane z procesem pakowania. W porozumieniu z naszymi krajowymi i międzynarodowymi klientami nasi specjaliści tworzą konstrukcje, które spełniają wszelkie oczekiwania w odniesieniu do opakowań. Jesteśmy uważani za innowatorów i trendsetterów branży, a nasze konstrukcje kartoników zdobyły wiele nagród w kraju i za granicą.

 

Właściwe opakowanie dla Twoich potrzeb:
chcesz skutecznie wypromować swój produkt za pomocą nowego opakowania? Zapraszamy do kontaktu z nami! Czekamy na Twoje zapytanie!
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy