Zamknij

Zarządzanie pakowaniem przez eksperta

Pakowanie jako czynnik sukcesu: kompleksowo zajmiemy się zarządzaniem pakowaniem – dla Ciebie. Jako Twój partner w łańcuchu dostaw doradzimy i pomożemy na każdym etapie procesu pakowania. Od pierwszej rozmowy przez efektywną realizację opakowania po logistykę. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Gdy chodzi o materiały, efektywność kosztów, zrównoważone podejście, uszlachetnienie czy bezpieczeństwo, możesz na nas liczyć. Także wtedy, gdy szukasz czegoś, czego jeszcze nigdy nie było.

 

Zalety

Twój partner na całej linii łańcucha dostaw

  • Efektywność: mądrze dostosowane procesy obniżą Twoje koszty 
  • Wsparcie: mniej pracy po Twojej stronie dzięki kompleksowemu serwisowi 
  • Bezpieczeństwo: sprawny przebieg to bezpieczeństwo Twoich procesów 
  • Optymalne rozwiązanie: aby spełnić Twoje indywidualne wymagania 
  • Innowacja: w razie potrzeby stworzenie całkowicie nowych opakowań 
Etapy procesu

Nasze usługi w pigułce

Icon Doradztwo lean
Doradztwo lean przez naszych ekspertów

Jako Twój partner w łańcuchu dostaw doradzimy i pomożemy na każdym etapie procesu pakowania, włączając w to również procesy przed i po. 

Icon Optymalizacja procesu
Optymalizacja procesu

Nasi specjaliści w zakresie budowy maszyn przeanalizują automaty pakujące i procesy pakowania na miejscu u Ciebie i zoptymalizują je pod względem jakości i efektywności.

Icon Budowa maszyn
Budowa własnych maszyn

Wyjątkowy plus w zarządzaniu pakowaniem. Nasze portfolio sięga swym zakresem od małych konstrukcji przez optymalizację procesu po budowę kompletnych linii do pakowania.

Icon Doradztwo w zakresie materiałów
Doradztwo w zakresie materiałów

Temat materiału staje się coraz ważniejszy w łańcuchu dostaw. Znajdziemy karton pasujący do Twojego produktu i procesu z uwzględnieniem zrównoważonych rozwiązań alternatywnych.

Icon Rozwój opakowań
Rozwój opakowań

Dzięki naszemu własnemu działowi badań i rozwoju otrzymasz opakowanie pasujące idealnie do Twojego produktu i marki – zarówno pod względem doboru materiałów, kształtu, funkcji i uszlachetnienia. 

Icon Doradztwo w obszarze designu
Doradztwo w obszarze designu:

Komunikacja marki i budząca uwagę prezentacja opakowania w punkcie handlowym stanowią część naszego zarządzania pakowaniem. To właśnie między innymi czyni firmę Karl Knauer liderem i autorem w dziedzinie innowacji.

Icon Optymalizacja opakowań
Optymalizacja opakowań

Nasi doświadczeni eksperci przeanalizują Twoje opakowania pod kątem kosztów, efektywności, materiału itp., a następnie zoptymalizują proces pakowania.

Icon Pakowanie usługowe
Pakowanie usługowe

Zajmiemy się również późniejszym procesem tzw. co-packingu, od najprostszych po najbardziej kompleksowe zadania, od opakowania przez konfekcjonowanie po dostawę.

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy