Zamknij

Aktualne oferty pracy

Jesteśmy innowacyjni, zawsze o krok przed konkurencją – i tak ma pozostać. Dlatego też nieustannie szukamy nowych talentów. Oferujemy różnorodne obszary zadań – od zawodów administracyjnych aż po techniczne. Czy dla specjalistów, kadry kierowniczej, czy pracowników produkcji: oferujemy ambitne zadania w najróżniejszych obszarach.

 

Zespół Karl Knauer

Kto do nas pasuje

Szukamy mądrych głów, zmotywowanych, takich, które lubią to, co robią. Cenimy sobie zaangażowanie, dalekowzroczność i kompleksowe myślenie. Szukamy ludzi, którzy nie zachowują pomysłów dla siebie, lecz razem z zespołem rozwijają je w wielkie idee. Ludzi, którzy szukają wyzwań i chcą coś zmienić. I dla których otwartość, uczciwość i relacje z innymi oparte na szacunku są oczywistością.

 

Wskazówki

Twoja aplikacja

Pomysłowa, otwarta, szczera, kreatywna. Chcemy, aby aplikacje kandydatów były takie, jak my. Dlatego zamiast listy standardowych sloganów pokaż nam swoją autentyczność! W końcu to Ty wiesz najlepiej, dlaczego chcesz się do nas przyłączyć i właśnie to ma nas przekonać. Sprawdź, czy Twoje doświadczenie i umiejętności pasują do naszych wymagań. Jeżeli masz wątpliwości, zadzwoń, a wtedy szybko ustalimy, czy dane miejsce pracy jest dla Ciebie odpowiednie.

 

Zadbaj o to, by Twoja aplikacja była kompletna: zawierała przekonujący list motywacyjny, tabelaryczny życiorys i świadectwa.

Wymarzone stanowisko nie jest obecnie dostępne? Nie szkodzi! Chętnie przyjmujemy także aplikacje z własnej inicjatywy!

Wyślij nam swoją przekonującą aplikację mailem z załącznikami w formacie pdf na adres: kadry@karlknauer.pl (maks. 8 MB).

 

Twoja aplikacja już do nas trafiła? Oto, co dzieje się dalej:

  1. Otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia Twojej aplikacji.

  2. Sprawdzimy Twoje dokumenty.

  3. Pasujesz do nas? Zaprosimy Cię więc na jedną lub więcej indywidualnych rozmów.

  4. Sporządzimy umowę o pracę.

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy