Zamknij

Chcemy Cię osobiście poznać.

Poznaj innowacyjne opakowania, wyjątkowe materiały reklamowe i indywidualne rozwiązania w zakresie budowy maszyn. Każdego roku firma Karl Knauer prezentuje się na licznych targach i imprezach branżowych, by omawiać ze swoimi odbiorcami najnowsze pomysły i rozwiązania w branży. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.

24-26 września 2024

FachPack

Targi FachPack to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Europie związanych z opakowaniami. Materiały do produkcji opakowań, różne rodzaje opakowań, maszyny pakujące, technika znakowania i oznaczania, uszlachetnianie, logistyka opakowań – zakres usług prezentowanych na targach jest nieograniczony.

Kiedy: 24-26 września 2024

Gdzie: Targi w Norymberdze, stoisko 3A-304

Zapraszamy na spotkanie z nami!

25 Wrzesień 2024

PROMO SWISS Forum

Ponad 70 wystawców zaprezentuje szeroką gamę produktów. Następnie odbędzie się Gala Night z legendarną ceremonią wręczenia nagród PromoSwiss.

26 Września 2024

TOUCH

Zaskoczenie jest tym, co sprawia, że reklama jest naprawdę skuteczna. Produkty promocyjne są do tego doskonałym nośnikiem, ponieważ zawsze stanowią małą niespodziankę. Czy wiesz, że 98% wszystkich szwajcarskich gospodarstw domowych regularnie korzysta z artykułów promocyjnych? Poznaj pełny potencjał artykułów promocyjnych w Touch.

Kiedy: 26 września 2024

Gdzie: Umwelt Arena, CH-Spreitenbach

7-9 stycznia 2025

PSI

PSI, nie bez powodu wiodące europejskie targi produktów promocyjnych i motywacyjnych, są miejscem spotkań branży - na samym początku nowego roku biznesowego w Düsseldorfie. Przez trzy dni dystrybutorzy produktów promocyjnych, firmy wykończeniowe i agencje spotykają się z producentami i importerami.

Kiedy: 7-9 stycznia 2025

Gdzie: Centrum targowe w Düsseldorfie

Zapraszamy na spotkanie z nami!

9-10 May 2025

Targi informacji zawodowych Offenburg

Znajdź odpowiednie miejsce szkolenia lub nauki, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość. BIM (Berufsinfomesse) w Offenburgu oferuje optymalną platformę informacyjną dla uczniów, maturzystów, rodziców, nauczycieli, studentów, jak również osób poszukujących pracy i powracających do niej.

Kiedy: 9-10 Maj 2025
Gdzie: Targi w Offenburgu, Baden Arena

Zapraszamy na spotkanie z nami.

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy