Zamknij

Chcemy Cię osobiście poznać.

Poznaj innowacyjne opakowania, wyjątkowe materiały reklamowe i indywidualne rozwiązania w zakresie budowy maszyn. Każdego roku firma Karl Knauer prezentuje się na licznych targach i imprezach branżowych, by omawiać ze swoimi odbiorcami najnowsze pomysły i rozwiązania w branży. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.

Czerwiec 2023

pro[mo4]

Pro[mo4] oferuje wgląd w zróżnicowany świat reklamy haptycznej i obejmuje jeszcze więcej aspektów marketingu.

Kiedy: 13 czerwca 2023 r.

Gdzie: Centrum wystawowe Dornbirn

Czerwca 2023

CosmeticBusiness München

Targi Cosmetic Business są określane jako barometr trendów. Przemysł kosmetyczny spotyka się tutaj z różnymi dostawcami produktów związanych z kosmetykami – od substancji aktywnych przez proces produkcji aż po opakowanie.

Kiedy: 14-15 czerwca 2023

Gdzie: MOC Monachium

Zapraszamy na spotkanie z nami.

Wrzesień 2023

werbewiesn

Targi dają odwiedzającym kompleksowy przegląd najnowszych mediów reklamowych, jak również wgląd w możliwości mediów reklamowych full service, prezentowanych przez wiodących dostawców mediów reklamowych i merchandisingu full service w Niemczech.

Kiedy: 13 września 2023

Gdzie: Monachium

Zapraszamy na spotkanie z nami.

27 września 2022

TOUCH

Zaskoczenie jest tym, co sprawia, że reklama jest naprawdę skuteczna. Produkty promocyjne są do tego doskonałym nośnikiem, ponieważ zawsze stanowią małą niespodziankę. Czy wiesz, że 98% wszystkich szwajcarskich gospodarstw domowych regularnie korzysta z artykułów promocyjnych? Poznaj pełny potencjał artykułów promocyjnych w Touch.

Kiedy: 27 września 2023

Gdzie: Umwelt Arena, CH-Spreitenbach

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy