Zamknij

Chcemy Cię osobiście poznać.

Poznaj innowacyjne opakowania, wyjątkowe materiały reklamowe i indywidualne rozwiązania w zakresie budowy maszyn. Każdego roku firma Karl Knauer prezentuje się na licznych targach i imprezach branżowych, by omawiać ze swoimi odbiorcami najnowsze pomysły i rozwiązania w branży. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.

6 września 2022

HAPTICA® live Bonn

Targi HAPTICA® live 2022 w Bonn są przeznaczone dla gości branżowych z zakresu marketingu, komunikacji i zakupów, jak również dla agencji reklamowych i sprzedawców produktów promocyjnych. Na targach można dotknąć wielu materiałów reklamowych.

Kiedy: 6 września 2022

Gdzie: World Conference Center Bonn

Zapraszamy na spotkanie z nami.

21 września 2022

TOUCH

Zaskoczenie jest tym, co sprawia, że reklama jest naprawdę skuteczna. Produkty promocyjne są do tego doskonałym nośnikiem, ponieważ zawsze stanowią małą niespodziankę. Czy wiesz, że 98% wszystkich szwajcarskich gospodarstw domowych regularnie korzysta z artykułów promocyjnych? Poznaj pełny potencjał artykułów promocyjnych w Touch.

Kiedy: 21 września 2022

Gdzie: Umwelt Arena, CH-Spreitenbach

27 września 2022

GWW-TREND Jesień 2022

Na targach TREND swoje produkty prezentuje około 150 renomowanych wystawców, w tym liczne bestsellery i nowości. Targi te są znane jako jedne z najważniejszych targów produktów promocyjnych B2B w Niemczech.

Kiedy: 27 września 2022

Gdzie: RHEINMAIN CONGRESSCENTER, Wiesbaden

27-29 września 2022

FachPack

Targi FachPack to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Europie związanych z opakowaniami. Materiały do produkcji opakowań, różne rodzaje opakowań, maszyny pakujące, technika znakowania i oznaczania, uszlachetnianie, logistyka opakowań – zakres usług prezentowanych na targach jest nieograniczony.

Kiedy: 27-29 września 2022

Gdzie: Targi w Norymberdze

Zapraszamy na spotkanie z nami: hala 9, stanowisko 336

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy