Zamknij

Chcemy Cię osobiście poznać.

Poznaj innowacyjne opakowania, wyjątkowe materiały reklamowe i indywidualne rozwiązania w zakresie budowy maszyn. Każdego roku firma Karl Knauer prezentuje się na licznych targach i imprezach branżowych, by omawiać ze swoimi odbiorcami najnowsze pomysły i rozwiązania w branży. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.

18 + 23 stycznia 2024

PromZ Product Première​

Podczas targów dostawcy i producenci z różnych krajów prezentują swoje najnowsze oferty. PromZ Product Première to niezależne targi dla całej branży. Członkostwo w stowarzyszeniu branżowym nie jest wymagane od wystawców i zwiedzających.

Kiedy: 18 stycznia 2024 | Gdzie: Expo Houten, Houten, Holandia

Kiedy: 23 stycznia 2024 | Gdzie: Flanders Expo, Gandawa, Belgia

21 Marzec 2024

werbewelt

Producenci i importerzy ze świata produktów promocyjnych prezentują na targach werbewelt aktualne produkty i usługi, skupiając się na zrównoważonej produkcji, sprawiedliwym handlu i produkcji regionalnej.

Kiedy: 21 Marzec 2024
Gdzie: Monachium

Zapraszamy na spotkanie z nami.

11 Kwiecień 2024

marka [rzecz] Austria

marka [rzecz] Austria, jako festiwal reklamy haptycznej, to nowy rodzaj wydarzenia dla reklamy haptycznej i produktów promocyjnych, nowoczesnego marketingu, trendów, innowacji i storytellingu.

Kiedy: 11 Kwiecień 2024
Gdzie: Wiedeński Hofburg

Zapraszamy na spotkanie z nami.

19-20 Kwiecień 2024

Targi informacji zawodowych Offenburg

Znajdź odpowiednie miejsce szkolenia lub nauki, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość. BIM (Berufsinfomesse) w Offenburgu oferuje optymalną platformę informacyjną dla uczniów, maturzystów, rodziców, nauczycieli, studentów, jak również osób poszukujących pracy i powracających do niej.

Kiedy: 19-20 Kwiecień 2024
Gdzie: Targi w Offenburgu

Zapraszamy na spotkanie z nami.

6-7 Czerwca 2023

CosmeticBusiness München

Targi Cosmetic Business są określane jako barometr trendów. Przemysł kosmetyczny spotyka się tutaj z różnymi dostawcami produktów związanych z kosmetykami – od substancji aktywnych przez proces produkcji aż po opakowanie.

Kiedy: 6-7 czerwca 2024
Gdzie: MOC Monachium

Zapraszamy na spotkanie z nami.

24-26 września 2024

FachPack

Targi FachPack to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Europie związanych z opakowaniami. Materiały do produkcji opakowań, różne rodzaje opakowań, maszyny pakujące, technika znakowania i oznaczania, uszlachetnianie, logistyka opakowań – zakres usług prezentowanych na targach jest nieograniczony.

Kiedy: 24-26 września 2024

Gdzie: Targi w Norymberdze

Zapraszamy na spotkanie z nami!

Newsletter: Chcesz wiedzieć co w trawie piszczy