Zamknij

Chcemy Cię osobiście poznać.

Poznaj innowacyjne opakowania, wyjątkowe materiały reklamowe i indywidualne rozwiązania w zakresie budowy maszyn. Każdego roku firma Karl Knauer prezentuje się na licznych targach i imprezach branżowych, by omawiać ze swoimi odbiorcami najnowsze pomysły i rozwiązania w branży. Z przyjemnością spotkamy się z Tobą.

7-8 maja 2021

Targi informacji zawodowych Offenburg

Zmień kierunek: znajdź odpowiednie miejsce nauki zawodu lub studiów i zapewnij przyszłość pełną sukcesów. Dzięki cyfrowemu BIM Messe Offenburg oferuje optymalną platformę informacyjną dla uczniów, maturzystów, rodziców, nauczycieli, studentów oraz osób poszukujących pracy i powracających na rynek pracy w okresie pandemii Corony.

Kiedy: 7-8 maja 2021

Gdzie: Cyfrowy

28-30 września 2021

FachPack Norymberga

Targi FachPack to jedna z najważniejszych imprez branżowych w Europie związanych z opakowaniami. Materiały do produkcji opakowań, różne rodzaje opakowań, maszyny pakujące, technika znakowania i oznaczania, uszlachetnianie, logistyka opakowań – zakres usług prezentowanych na targach jest nieograniczony.

Kiedy: 28-30 września 2021

Gdzie: Targi w Norymberdze

Zapraszamy na spotkanie z nami: hala 5, stanowisko 5-457

20-21 październik 2021

Cosmetic Business München

Targi Cosmetic Business są określane jako barometr trendów. Przemysł kosmetyczny spotyka się tutaj z różnymi dostawcami produktów związanych z kosmetykami – od substancji aktywnych przez proces produkcji aż po opakowanie.

Kiedy: 20-21 październik 2021

Gdzie: MOC Monachium

Zapraszamy na spotkanie z nami: hala 4, stanowisko D07

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy