Zamknij

Znakomita prezentacja kartonu: nadruki na opakowania i materiały reklamowe

Gdy opakowanie ma zrobić prawdziwe wrażenie: jesteśmy Twoim partnerem w dziedzinie zadruku w przypadku wszelkiego typu uszlachetnień opakowań z kartonu. Kartoniki, materiały reklamowe czy opakowania ozdobne, artykuły spożywcze, napoje, produkty do pielęgnacji i kosmetyki czy najwyższej jakości dobra konsumpcyjne wszelkiego rodzaju – dzięki rozwiązaniom w zakresie opakowań o wysokim standardzie uszlachetnień zapewniamy efekt wow w miejscu sprzedaży, wzmacniając wizerunek marki.

 

Korzyści

Nasze kartonowe opakowania uszlachetnione z nadrukiem

  • indywidualnie zaprezentują Twój produkt
  • wyeksponują Twój produkt w sposób unikalny
  • wzbudzą uwagę i zainteresowanie w miejscu sprzedaży
  • zapewnią lepszą orientację i pomogą w podjęciu decyzji
  • podkreślą jakość Twojego produktu

  • zasygnalizują wartość Twojej marki 
  • odróżnią Twoją markę od konkurencji
  • trwale wzmocnią proces budowania marki
  • zapewnią realizację w dużych ilościach sztuk

Czysta fascynacja

Imponujące uszlachetnienia od naszego partnera – firmy Gräfe Druckveredelung

Beeindruckende Veredelungen von unserem Partner Gräfe Druckveredelung
Portfolio

Uszlachetnienia w druku kartoników i materiałów reklamowych

Posiadamy techniki druku i produkcji, pozwalające uzyskać rezultaty, które zapewnią trwałe wrażenia. Kartonik, opakowanie produktu lub materiał reklamowy. Wybierz spośród powłok lakieru, rozmaitych przetłoczeń, wyrafinowanych wykrojów, kaszerunków lub aplikacji.

 

Doznanie wzrokowe i dotykowe: Dzięki tłoczeniu wklęsłemu można odcisnąć na materiale logo i napisy bez użycia folii lub farb.

Tłoczenia reliefowe pozwalają na trójwymiarowe odwzorowanie linii, napisów i ornamentów. Możliwość realizacji w postaci tłoczenia wklęsłego lub hot-stamping.

Tłoczenie wklęsłe i reliefowe na opakowaniu kartonowym

Efekty pełne blasku

W tym przypadku materiał nośny jest kaszerowany folią. Wybór folii pozwala na różnorodne, indywidualne realizacje: folia błyszcząca, folia matowa, folia holograficzna itd.

Kaszerowane folią opakowanie na skarpetki

Niejednemu zaświecą się oczy

Najwyższej jakości powłoka z użyciem folii błyszczących, np. w kolorach metalicznych, nadaje opakowaniom (ozdobnym) wyjątkowego blasku, świadczy o jakości i dodatkowo przykuwa uwagę.

Przetłoczenie godła na czarnym kartonie metodą hot-stamping

Po prostu piękne i zawsze szlachetne

Opakowanie produktu nie zawsze musi błyszczeć, aby przyciągnąć spojrzenia. Matowe efekty nadają szlachetnego wyrazu. Nasze powłoki lakieru potrafią jedno i drugie. Masz wybór!

Efekty matowe / błyszczące

Intensywne doznanie produktu

Lakiery 3D umożliwiają uzyskanie efektu zaskoczenia w sferze dotykowej. Lakiery można porównać z tłoczeniami reliefowymi. Zasadniczo można zrealizować każdą strukturę, również mikrostruktury oraz efekty matu / połysku. W połączeniu z powłoką typu soft touch rezultat jest wyjątkowo ekskluzywny.

Efekt 3D dzięki powłoce lakieru

Zaskakujące działanie

W tym przypadku opakowanie staje się wizualną przygodą. Magiczne efekty zaskakują, oszałamiają, zachwycają, a z całą pewnością przyciągają uwagę i robią niezapomniane wrażenie.

Cyfry / litery z efektem 3D

Uwodzicielsko zmysłowy

Za pomocą lakieru zapachowego określone aromaty zostają zintegrowane w drukowanym materiale. Można je np. uwolnić przez potarcie, co zapewni bezpośrednie działanie na zmysły. Do wyboru są najróżniejszej aromaty.

Ukryty w lakierze zapach choinki zostaje uwolniony przez potarcie.

Ciekawość na filigranową nutę

Dzięki laserowym wykrojom można wykonać w materiale najbardziej precyzyjne wzory. Subtelne spojrzenie do wnętrza kartonika budzi zainteresowanie, zwiększa radość towarzyszącą oczekiwaniu oraz stwarza ramy dla niezapomnianej chwili.

Wykrój laserowy listków na kartonie

Jasna radość w punkcie sprzedaży

Innowacyjna technologia pozwala na estetyczną i funkcjonalną integrację światła w produktach z kartonu. Displaye, kartoniki i materiały reklamowe stają się obiektami przyciągającymi uwagę dzięki aktywnie świecącej powierzchni. Wielki spektakl dla mocnych produktów.

Opakowanie świecące na gin

Urzeka od pierwszego wejrzenia

Druk offsetowy to pierwszy wybór w celu uzyskania bardzo ostrych i niezwykle czysto wykonanych efektów wydruku. Logo lub motywy zdjęciowe – najnowsza metoda druku płaskiego bryluje na wszystkich opakowaniach, na kartonikach, jak i na specjalnych formach.

Druk offsetowy na przykładzie jabłka

Interesująca propozycja w przypadku materiałów reklamowych

Druk kreskowo-sitowy pozwala na wyjątkowo precyzyjną realizację motywów z odgraniczającymi powierzchniami kolorów; druk rastrowo-sitowy zapewni dokładny obraz druku nawet w przypadku trudnych motywów. Metodą sitodruku zadrukowuje się krawędzie cięcia.

Sitodruk dla precyzyjnego wyglądu kartek na notatki
Produkty

Pozwól nam zabłysnąć razem

Firma Karl Knauer to Twój partner w zakresie uszlachetnień druku w następujących obszarach działalności:

 

Pakowanie EcoSmart

Nasze certyfikaty dla Twojego bezpieczeństwa

Nasze aspiracje w zakresie jakości są tak wysokie jak nasze ambicje w obszarze ochrony środowiska. Dlatego posiadamy pełną gamę certyfikatów we wszystkich obszarach istotnych dla produkcji opakowań i środowiska naturalnego. Spektrum certyfikacji sięga od FSC®, PEFC przez certyfikowane systemy zarządzania energią i środowiskiem po certyfikaty w zakresie zarządzania higieną i jakością BRC.

Standard globalny BRC określa wymagania dla opakowań i materiałów opakowaniowych w zakresie jakości i bezpieczeństwa, aby zagwarantować brak szkodliwości w odniesieniu do zamierzonego celu zastosowania i zapakowanego towaru. Lokalizacja w Biberach pracuje całkowicie neutralnie dla klimatu. Nasza lokalizacja w Pniewach posiada certyfikat ISO 22000.

Pakowanie EcoSmart to linia przewodnia firmy Karl Knauer.
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy