Zamknij

Twój producent opakowań, który zapewni Ci ochronę, blask i przewagę

Więcej blasku dla Twojej marki, więcej spojrzeń skupionych na Twoim produkcie: firma Karl Knauer zalicza się do wiodących producentów opakowań w Niemczech. Ponad 80 lat doświadczenia i zawsze o jeden pomysł dalej niż inni – projektujemy i produkujemy opakowania, materiały reklamowe i opakowania ozdobne oraz automaty pakujące. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom w zakresie opakowań zapewniamy naszym klientom z całej Europy przewagę na rynku. Ta przewaga zaczyna się już na sklepowej półce.

 

Impressively different

Oferta i serwis.
Od wiodącego producenta opakowań

„Impressively different” – tak chcielibyśmy pomóc Ci zdystansować konkurencję. Dzięki olbrzymiemu spektrum rozwiązań w zakresie opakowań, pasji i efektywności, dzięki niezawodności i chęci poszukiwania innowacji, która ze zwariowanych wizji pozwala wyczarować opakowania, jakich dotąd nie znał świat.

Serwis na zamówienie to podstawa: doradztwo w zakresie designu i konstrukcji, zarządzanie zmianami w obszarze grafiki, technologie uszlachetnienia, rozwiązania w zakresie oprogramowania, doradztwo dotyczące materiałów, optymalizacja procesu oraz zarządzanie lean, konfekcjonowanie, logistyka i dbanie o regały, a nawet budowa automatów pakujących. 

Verpackungen, Werbemittel und Präsentverpackungen von Karl Knauer
0
założenie firmy
0
pracowników
0
powierzchni produkcyjnej
0 %
zrównoważonego podejścia
0
przedsiębiorstwo rodzinne w 3. pokoleniu
Co robimy

Doświadczenie, kompetencje i pasja dla Twojego sukcesu

Zaprezentuj atrakcyjnie produkty, małymi gestami obudź zainteresowanie, pozyskaj serce upominkami, produkuj inteligentnie – zrób wszystko, aby zyskać przewagę: opakowania, materiały reklamowe i opakowania ozdobne z kartonu, tektury falistej i papieru oraz budowa maszyn to nasze kluczowe kompetencje. I nasza pasja. 

 

Pakowacze przyszłości

„Megatrendy i tematy przyszłości: firma Karl Knauer to Twój doświadczony partner w drodze ku pomyślnej przyszłości. Z nami zyskasz dzięki opakowaniom i materiałom reklamowym, które jeszcze do niedawna uznawano za niemożliwe. We współpracy z markowymi producentami z całej Europy tworzymy pomysły, a ich realizacje wyróżnia najwyższa jakość”

 

Lokalizacje

Korzeniami w Schwarzwaldzie.
Opakowanie dla Europy

Promocja w punkcie handlowym, wdrożenie produktu czy akcja give away – Twoje opakowania i materiały reklamowe muszą dotrzeć na miejsce we właściwym czasie. Dzięki dwóm lokalizacjom w Niemczech i Polsce jesteśmy Twoim wiarygodnym partnerem, który gwarantuje możliwość dostaw w krótkim czasie.

Miejscem założenia firmy, siedzibą i centralą przedsiębiorstwa jest Biberach w Badenii. W 2004 roku powstał w Pniewach w Polsce drugi zakład produkujący artykuły z katalogu firmy Karl Knauer. Oddział w Polsce specjalizuje się ponadto w tzw. co-packingu. Ogółem w obu lokalizacjach pracuje ponad 800 pracowników. Jesteśmy Twoim doświadczonym partnerem w dziedzinie opakowań w samym sercu Europy.

Ujęcie lotnicze lokalizacji firmy Karl Knauer w Biberach
Ujęcie lotnicze lokalizacji firmy Karl Knauer w Biberach

Karl Knauer KG

 

Zeller Straße 14

77781 Biberach/Baden

Niemcy

 

T +49 7835 7820

info@karlknauer.de

Zakład produkcyjny firmy Karl Knauer w Polsce
Zakład produkcyjny firmy Karl Knauer w Polsce

Karl Knauer Poland Sp. z o.o.

 

ul. Wspólna 7

62-045 Pniewy

Polska

 

T +48 61 4455400

info@karlknauer.pl

Sieci

W dialogu ze światem profesjonalistów i przyszłością

Współkreować wyzwania globalnego rynku, tworzyć sieci strategicznych przedsiębiorstw, inicjować wymianę ekspertów: nasza międzynarodowa sieć łączy nas z przyszłością. To stymuluje sprawność, tempo rozwoju i siłę innowacji.  

 

Zaangażowanie społeczne

Chętnie kroczymy na czele

Zarządzane przez właściciela, zorientowane na wartości, zaangażowane: jako tradycyjnemu przedsiębiorstwo szczególnie zależy nam tym, aby wziąć na siebie odpowiedzialność. Za ludzi, którzy u nas pracują, a także za region. Pokazują to różnorodne projekty społeczne i kulturalne Fundacji Karl Knauer lub projekty wsparcia jak zakładowy żłobek „Fliegerkiste”

 

Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy