Zamknij

Atrakcyjne wewnątrz i na zewnątrz: nasze opakowania produktów dla domu i przemysłu

Aby Twój produkt dobrze się sprzedawał: oferujemy opakowanie, które zapewni optymalną ochronę, łatwą obsługę i efekt wow u klienta. Część wewnętrzna i zewnętrzna opakowania idealnie do siebie pasują: wybór kartonu oraz innowacyjne wkładki zapewniają bezpieczne przechowywanie, a różnorodne rodzaje uszlachetnienia wzbudzają zainteresowanie w punkcie sprzedaży i zachęcają do zakupu. A przy rozpakowywaniu cały pakiet trwale buduje wizerunek produktu i marki.

 

Referencje

Prawdziwy specjalista w zakresie zaawansowanego druku

„Karl Knauer to nasz wyspecjalizowany partner biznesowy, na którym możemy polegać w 100%. Nasze wysokie wymagania w zakresie druku są zawsze realizowane profesjonalnie i w najwyższej jakości”.

Andreas Bodmer, Leiter Marketing, Stecker Express GmbH

Warianty składanych pudełek

Jakie opakowanie dla jakiego produktu dla domu lub przemysłu?

Wszechstronna branża wymaga wszechstronnych opakowań. Projektujemy i wytwarzamy szyte na miarę opakowania dla Twoich produktów dla domu i przemysłu. Czy to nieskomplikowana sprzedaż artykułów codziennego użytku czy też funkcjonalna prezentacja wysokiej jakości produktów przemysłowych – zapakujemy je idealnie dla Ciebie.

 

Opakowania produktowe z tektury litej

Różnorodne rozwiązania z tektury litej idealnie dopasowane do produktu: w naszym asortymencie mamy wszelkiego rodzaju opakowania produktowe z tektury litej – od zwykłych pudełek składanych poprzez pudełka z wieczkiem, pudełka z klapką aż po pudełka zawieszane itp. Kształt jest indywidualnie dopasowywany do produktu i życzeń klienta. Zawsze korzystne rozwiązania w zakresie opakowań kartonowych: zrównoważony rozwój, znakomite właściwości druku, ochrona produktu i ochrona w transporcie, a także wyjątkowe wrażenia wizualne i dotykowe.

Opakowania produktowe z tektury litej
Opakowania produktowe z laminowanej tektury falistej

Większa ochrona produktu i ochrona w transporcie dzięki połączeniu dwóch technologii: karton i tektura falista. Laminowana tektura falista łączy w sobie zalety kartonu – znakomite właściwości druku oraz niemal nieograniczone możliwości projektowania – i zalety tektury falistej – bardzo duża stabilność przy niewielkiej masie.

Opakowania produktowe z laminowanej tektury falistej
Opakowania produktowe z wkładką

Przemyślana organizacja wnętrza w celu ochrony i odpowiedniej prezentacji produktu: wkładki oferują podwójną korzyść. Zapewniają dodatkową ochronę w transporcie i ochronę produktów – pozostają one na swoim miejscu i są zabezpieczone przed połamaniem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wkładki można także wykorzystać jako platformę do atrakcyjnego zaprezentowania produktu. Znakomicie sprawdza się także taka kombinacja: skromne opakowanie i kreatywne wnętrze z wartością dodaną marki zgodną z ideą zrównoważonego rozwoju.

Opakowania produktowe z wkładką
Dodatki specjalne

Otwarte opakowania lepiej sprzedają produkt

Brita opakowanie otwarte
Offene Verpackung: Perfekt für die Platzierung am POS

Kto zainteresuje się produktem w punkcie sprzedaży, chciałby go zobaczyć. Z tej potrzeby klientów rozwinął się trend otwartych opakowań. Popularność zyskały opakowania typu „open box”, które oferują odpowiednio dużą powierzchnię reklamową, zachęcający do kupna widok produktu oraz optymalną ochronę produktu. Oferujemy innowacyjne rozwiązania w tym zakresie. Możliwości obejmują zarówno częściowy jak i całościowy widok towaru. Maksymalną ochronę produktu zapewniają wkładki, które są niewidoczne z zewnątrz.

 

Wartość dodana

Dlaczego Karl Knauer jest idealnym partnerem dla Ciebie w zakresie produkcji opakowań produktów dla domu i przemysłu?

  • Kompleksowa znajomość branży: wieloletnie doświadczenie – od światowych koncernów po przedsiębiorstwa średniej wielkości, szeroka paleta opakowań produktów dla domu i przemysłu, synergie z innymi branżami – to wszystko pracuje dla Ciebie. 
  • Ochrona produktu i znaku towarowego: różnorodne rozwiązania w celu skutecznej ochrony przed fałszerstwami. Nasz innowacyjny system bezpieczeństwa VERIDA oferuje różnorodne możliwości zastosowania. 
  • Pełen serwis: możliwości optymalizacji są analizowane wzdłuż całego łańcucha dostaw, a następnie wdrażane. 
  • Wzbudzenie zainteresowania w punkcie sprzedaży: oczywistym celem naszego doradztwa i tworzenia opakowań produktów dla domu i przemysłu jest wzbudzenie jak największego zainteresowania Twoim produktem w punkcie sprzedaży. 
  • Zrównoważony rozwój: karton i papier zamiast plastiku jako ekologiczne podejście do produktów dla domu i przemysłu – od przedsiębiorstwa, dla którego zrównoważony rozwój jest priorytetem.  
  • Certyfikacja: posiadamy wszystkie certyfikaty istotne dla branży produktów dla domu i przemysłu: w zakresie higieny, jakości oraz ochrony środowiska i zarządzania energią. 
Nie ma znaczenia, co chcesz optymalnie zabezpieczyć i zaprezentować – artykuły codziennego użytku czy produkty luksusowe – zaprojektujemy i wyprodukujemy idealne opakowanie dla Twojego produktu. Chętnie Ci doradzimy!
Do pobrania

Dalsze informacje

Opakowanie ulotki
Ulotki
pdf (797 KB) pdf (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy