Zamknij

Twój niezawodny producent w zakresie opakowań farmaceutycznych

Duże wymagania wobec małych opakowań: projektujemy i produkujemy opakowania na produkty zdrowotne i opakowania farmaceutyczne, które kompleksowo zaspokajają potrzeby zarówno firm, jak i konsumentów. Z zastosowaniem najwyższych standardów w zakresie higieny, ochrona produktu, bezpieczeństwa przed fałszowaniem i łatwości użytkowania – od dobrej czytelności i obsługi po bezpieczeństwo dla dzieci. Ponadto uszlachetnienia sprawiają, że leki OTC i suplementy diety stają się obiektami przyciągającymi spojrzenia w miejscu sprzedaży.

 

Warianty kartoników

Jakie opakowanie na produkty przemysłu farmaceutycznego?

Kartonik z tektury litej z przesuniętymi skrzydełkami wtykowymi należy już do klasyki opakowań farmaceutycznych. Łatwo go spionizować, nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania, daje się łatwo napełnić, można go otworzyć i ponownie zamknąć z obu stron, posiada dodatkowe możliwości zabezpieczenia i w kwestii uszlachetnień oferuje praktycznie nieograniczone możliwości. W zależności od wymagań realizujemy również inne konstrukcje, np. pudełka wysuwane, pudełka dwuczęściowe itd. Oczywiście nasze opakowania farmaceutyczne posiadają napisy alfabetem Braille’a, ulotkę, przegródki wewnętrzne oraz stabilizujące nóżki.

 

Uszlachetnione kartoniki

Suplementy diety dla mężczyzn: Kartonik z przesuniętymi skrzydełkami wtykowymi, nóżkami dla zapewnienia lepszej stabilności w regale, uszlachetniony kartonem pokrytym śliską folią – prawdziwy eye-catcher. Dystrybucja m.in. za pośrednictwem drogerii

Kartoniki w różnych rozmiarach z nadrukiem „Men’s Health”
Pudełko wysuwane

Suplementy diety: Czteroczęściowe pudełko wysuwane z piankową wkładką inlay dla dodatkowej ochrony produktu i okienkiem, uszlachetnione najwyższej jakości powłoką soft touch, błyszczącym lakierem UV i hologramem.

Opakowanie wysuwane z małymi buteleczkami z produktem marki Vermonde
Pudełko dwuczęściowe

Witaminy / suplementy diety: innowacyjne opakowanie dzięki połączeniu różnych elementów uszlachetniających jak wycięcie, widoczna szyjka i wieczko w postaci pudełka fasonowego. Maksymalny efekt w punkcie handlowym.

Prostokątne pudełko dwuczęściowe – otwarte i zamknięte
Warto wiedzieć

Nasza koncepcja bezpieczeństwa w czterech krokach

Krok 1

Techniczne połączenie obrazu druku i zlecenia w systemie ERP, techniczne zestrojenie między płytą drukową i obrazem druku.

 

Krok 2

Gwarantowane bezpieczeństwo dzięki powiązaniu kodu indywidualnego dla zlecenia i motywu na klapie klejącej z zatwierdzonym przez klienta nadrukiem.

 

Krok 3

Kontrola obrazu druku, pisma Braille’a i kodu binarnego.

 

Krok 4

Na życzenie bezpośredni nadruk danych klienta, zlecenia i produktu na kartonie wysyłkowym – zamiast na osobnej etykiecie.

Wartość dodana

Dlaczego firma Knauer jest właściwym partnerem do produkcji opakowań farmaceutycznych?

  • Duże doświadczenie w zakresie opakowań farmaceutycznych: Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana znajomość branży oraz wyspecjalizowany zespół ds. rozwoju i doradztwa czynią z nas idealnego partnera. 
  • Wszystko z jednej ręki: Oprócz opakowania oferujemy ulotki dołączane do opakowań, etykiety, opakowania SRP do szybkiego umieszczenia na regałowej półce oraz ekspozytory display – jako efektywny pakiet całościowy. 
  • Niewielkie nakłady: Dzięki specjalnej procedurze realizacji w obszarze farmaceutyków / zdrowia możemy również wyprodukować również niewielkie nakłady w najwyższej jakości, korzystnej cenie i szybko. 
  • Szerokie portfolio opcji uszlachetnienia: Przetłoczenia, folie, lakiery soft touch itp. Ekstra połysk w punkcie sprzedaży w dziale OTC / suplementów diety jest szczególnie pożądany.
  • Wysokie kompetencje w dziedzinie kart blistrowych: Długoletnie doświadczenie z opakowaniami typu blister, szeroki wybór realizacji – uszlachetnienia, funkcja bariery, blistry zamykane i wiele innych. 
  • Ochrona produktu i marki: Jesteśmy ekspertami w zakresie skutecznej ochrony Twoich produktów farmaceutycznych. Nasz system ochronny VERIDA umożliwia elastyczne dostosowanie do Twoich potrzeb. 
  • Kompleksowy serwis: Oferujemy zarządzanie pakowaniem na każdym etapie łańcucha dostaw, a także wsparcie obejmujące doradztwo w zakresie materiałów przez pakowanie usługowe po budowę maszyn.
Opakowania farmaceutyczne z ochroną produktu czy ożywczy design opakowania na leki OTC w punkcie sprzedaży – zaprojektujemy i wyprodukujemy idealne opakowanie dla Twojej marki. Prześlij do nas zapytanie – chętnie doradzimy!
Do pobrania

dalsze informacje

Opakowanie ulotki
Ulotki
pdf (797 KB) pdf (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy