Zamknij

Jesteśmy Twoim producentem kartoników

Kartoniki z nadrukiem to opakowanie produktowe z prawdziwego zdarzenia. Wykonane z tektury i tektury falistej, zrównoważone i trwałe. Możliwość indywidualnego dopasowania kartoników do Twojego produktu: pod względem kształtu, rozmiaru, wykończenia i nadruku. Zabezpieczają produkt i jednocześnie stanowią narzędzie marketingu: w punkcie handlowym zapewniają informację i sprzedaż, a po zakupie umożliwiają transport i przechowywanie. Sprawimy, że Twoje kartoniki staną się idealnym prezenterem produktu i ambasadorem Twojej marki.

 

  • Indywidualna realizacja: pod względem kształtu, rozmiaru, materiału i designu
  • Duży wybór materiałów: od tekturę ze świeżych włókien przez tekturę z recyklingu po tekturę wykonaną z trawy
  • Ekologia: tektura to surowiec odnawialny i recyklingowalny
  • Rozmaite możliwości uszlachetnienia: od przetłoczeń po efekty świetlne
  • Wartość: podniesienie wartości i jakości Twojego produktu
  • Narzędzie marketingowe: kanał komunikacji i stymulacja decyzji o zakupie
Baza

Mamy optymalny materiał dla Twoich kartoników

Niebieskie pudełka na musli w różnych rozmiarach
Tektura zwykła i lita

Idealne pod każdym względem: dla Twoich kartoników posiadamy w ofercie szeroki wybór tektury zwykłej i litej o różnych gramaturach i składach, np. mając na uwadze udział materiału nadającego się do recyklingu. Tektura to jeden z najbardziej ekologicznych materiałów opakowaniowych, który posiada jeszcze szereg innych zalet: tektura stanowi idealną bazę do nadruku, zapewnia stabilność i doskonałe właściwości w zakresie składowania i transportu.

Tektura z wkładką inlay na maszynki do golenia i ostrza
Mikrofala i drobna fala 

Lekka, a mimo to stabilna: kartoniki oraz inne opakowania z mikrofalą i drobną falą mają swoje zalety – wysoka wytrzymałość i stabilność przy nieznacznym ciężarze własnym. Jedną z naszych specjalności w ofercie są opakowania z kaszerowanej tektury z mikrofalą i drobną falą. Biorąc pod uwagę ciężar i rozmiary produktu oraz kwestie transportu, stanowią one idealne rozwiązanie. Nasi eksperci zaproponują optymalny materiał pod kątem Twoich oczekiwań.

Kształt

Jakiego kartonu sobie życzysz?

Kartoniki

Uniwersalny klasyk: możliwość wykonania indywidualnego nadruku z każdej strony, w różnych rozmiarach i wersjach oraz z użyciem najróżniejszych materiałów – z okienkiem, wkładką typu inlay lub z różnymi wariantami zamknięcia. Zawsze możesz liczyć na realizację od A do Z z uwzględnieniem indywidualnych wymagań Twojego produktu.

Wzór kartonu marki Karl Knauer
Pudełka składane

Dla radości z rozpakowania: doskonałe opakowanie na wartościowe produkty. Po otwarciu zostają wyeksponowane w całej okazałości – rozpakowanie staje się niezapomnianym przeżyciem. Składane pudełka są stabilne, można je ponownie zamknąć, a ponadto są również dostępne w wersji z wkładką inlay.

Wzór pudełka składanego marki Karl Knauer
Pudełka dwuczęściowe

Stabilny dwuczęściowiec: z wkładką inlay, wieczkiem i spodem. Idealne opakowanie na cenne i kruche przedmioty, szlachetna prezentacja produktu i moment rozpakowania, który staje się prawdziwym przeżyciem. Dające się z łatwością zdjąć wieczko pudełka podkreśla wartość przedmiotu ukrytego w jego wnętrzu. Klasyk, np. w branży kosmetycznej.

Wzór pudełka dwuczęściowego marki Karl Knauer
Pudełka-poduszeczki

Wyrafinowane: dzięki swoim wypukłościom emanuje elegancją. Stabilne zamknięcie powstaje wyłącznie jako efekt naprężenia. Można je łatwo otworzyć i ponownie zamknąć z obu stron. Tak oto proste kartoniki stają się obiektami, które przyciągają wzrok – idealne opakowanie na prezent.

Wzór pudełka-poduszeczki marki Karl Knauer
Pudełka fasonowe

Bezklejowe: wykonane z wykroju tektury pudełko nie wymaga klejenia. Stabilność zapewnia specjalny rodzaj pionizacji czyli „fason”. Nadają się do rozmaitych produktów i są dostępne w wersji z wkładką inlay i bez.

Wzór pudełka fasonowego marki Karl Knauer
Pudełka wysuwane

Atrakcyjny dwuczęściowiec: składa się z osłonki lub tekturowej banderoli, którą można przesuwać, oraz wkładu, który zabezpiecza produkt. Idealne rozwiązanie, gdy liczy się atrakcyjna prezentacja produktu, również w przypadku zestawów produktów. Przesuń, odsłoń, wow! Moment rozpakowania staje się nie lada przeżyciem.

Wzór pudełka wysuwanego marki Karl Knauer
Torebki tekturowe

Na produkty sypkie: kartonik w kształcie zwężającej się ku górze torebki jest chętnie wykorzystywany na wszelkiego rodzaju produkty sypkie i artykuły spożywcze, przy czym ze względów higienicznych są one dodatkowo pakowane np. w wewnętrzny woreczek. Możliwość zamknięcia przy pomocy skrzydełka.

Wzór tekturowej torebki marki Karl Knauer
Tekturowe banderole

Sprytny sposób na podniesienie wartości: jako najprostszą formę opakowania polecamy tekturowe banderole z nadrukiem na dodatkowe informacje, które przyciągną wzrok w punkcie sprzedaży, pełniąc niejako rolę ambasadora marki; szczególnie w przypadku serii produktów, które zarazem mają podkreślić jedność i różnicę.

Wzór tekturowej banderoli marki Karl Knauer
Kartoniki z eurozawieszką

Zawsze pod ręką: klasyczne opakowanie na artykuły z drogerii i marketu budowlanego do zawieszenia na regale. Nasza specjalna konstrukcja jest wyjątkowo praktyczna. W równym stopniu nadaje się do zawieszenia lub postawienia – bez widocznej eurozawieszki.

Wzór kartonika z eurozawieszką marki Karl Knauer
Opakowania na produkty z wkładką inlay

Bezpieczne przechowywanie: wkładki inlay – w klasycznym zastosowaniu w pudełkach wysuwanych lub z klapką – pomagają w prezentacji produktu. Zapewniają bezpieczne, jakościowe i indywidualnie dostosowane przechowywanie. Idealne rozwiązanie na zestawy upominkowe i specjalne promocje.

Wzór opakowania na produktu z wkładką inlay marki Karl Knauer
Jeśli potrzebujesz perfekcyjnego opakowania, w każdej chwili doradzimy Ci w wyborze właściwego kartonika. Wyślij zapytanie już teraz!
Dodatki

Twój specjalista w dziedzinie kartoników z wyściółką

Kartoniki ze zintegrowaną wyściółką i woreczkami zabezpieczającymi chronią jakość zawartości – szczególnie produkty w postaci proszku lub granulek – przed wilgocią, utratą aromatu, światłem i powietrzem. Bardzo dobrze sprawdzą się w automatycznym i wysoce racjonalnym procesie pakowania.

 

Kartoniki w różnych rozmiarach z ulotką
Różne kartoniki z okienkiem na ciastka
Dodatki

Twój specjalista w dziedzinie kartoników z okienkiem

Kartoniki z okienkiem pozwalają zajrzeć do wnętrza, stymulują decyzję o zakupie i wrażenia towarzyszące odkrywaniu nabytego produktu. Okienka można perfekcyjnie zintegrować w opakowaniach – bez ryzyka utraty stabilności lub ochrony. Oferujemy rozwiązania otwarte lub z podklejaną od spodu folią ochronną. 

 

Referencje

Nasze bogactwo kartoników

W wersji standardowej lub specjalnej: Nietypowy kształt, rozmiar lub połączenie materiałów to nie problem. Oferujemy idealne kartoniki na Twój produkt, wysoką jakość i duże doświadczenie w zakresie kompatybilności z automatami.

 

W wersji standardowej lub specjalnej – zaprojektujemy i wykonamy Twój kartonik. Wyślij zapytanie już teraz!
Obsługa

Prawidłowy sposób na zamknięcie Twojego produktu

Aby bezpiecznie zapakować produkt, konieczne jest zamknięcie kartonika. Wybrany rodzaj zamknięcia zależy od produktu, rodzaju pudełka, automatu pakującego oraz preferowanego ponownego otwarcia lub zabezpieczenia przed dostępem dzieci. Skrzydełka przeciwpyłowe zapobiegają przypadkowemu otwarciu pudełka.

 

Wzór skrzydełka wtykowego marki Karl Knauer

Skrzydełka wtykowe

Klasyk wśród zamknięć: proste w zastosowaniu, bardzo przyjazne dla użytkownika, zapewniają możliwość ponownego zamknięcia. Idealne rozwiązanie na produkty o małej i średniej wadze, możliwość połączenia np. ze stopkami lub szczelinami na skrzydełka.

 

Wzór spodu wtykowego marki Karl Knauer

Spód wtykowy

Kompromis: Idealne rozwiązanie dla produktów o średniej i dużej wadze, ponieważ skrzydełka wzajemnie się zaczepiają; możliwość ponownego zamknięcia. Spód wtykowy jest tańszy od automatycznego, ale za to stabilniejszy niż skrzydełka wtykowe.

 

Wzór spodu automatycznego marki Karl Knauer

Spód automatyczny

Sprytna konstrukcja specjalna: Umożliwia łatwą i szybką pionizację – bez ręcznego łączenia na wtyk. Wystarczy jeden ruch ręką. Automatyczny spód zapewnia stabilność ciężkim produktom i w sposób szczególny jest predestynowany do ręcznego napełniania.

 

Druck-Veredelungen
Wartość dodana

Kartoniki firmy Karl Knauer: korzyści, na które możesz liczyć

Ikona
Zdobywanie przewagi na rynku:
jako specjalista w branży opakowań sprawiamy, że Twój produkt wyróżnia się w punkcie handlowym, dystansuje konkurencję i dobrze się sprzedaje.
Ikona
Czerpanie z doświadczeń:
od ponad 80 lat produkujemy kartoniki – dla wszystkich branż i produktów, dla dużych i małych przedsiębiorstw – otrzymując wiele nagród.
Ikona
Optymalizacja w zakresie wydajności i kosztów:
kompleksowy serwis zapewnia rozwiązania od pakowania po zarządzanie opakowaniami, ochronę produktu i marki i wiele więcej.
Do pobrania

Dalsze informacje

Opakowanie ulotki
Ulotki
pdf (797 KB) pdf (2 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy