Zamknij

Idealny widok na produkty: Twój producent kart blistrowych

Niezależnie od tego, co chcesz zapakować w blistrach – karta blistrowa stanowi istotny element większości opakowań typu blister. Połączenie między osłoną i kartą ma decydujące znaczenie dla jakości opakowania. Jako producent kart blistrowych z wieloletnim doświadczeniem i know-how w dziedzinie wyspecjalizowanych procesów wiemy, co jest istotne: dzięki bardzo dobrej jakości karta blistrowa, osłona blistra, lak zabezpieczający i sam proces perfekcyjnie ze sobą współgrają.

 

  • Niezakłócony widok na produkt w punkcie sprzedaży przy zapewnieniu perfekcyjnej ochrony 
  • Wysoka stabilność dzięki kartonowi, bezpieczne zamknięcie i osłona blistra 
  • Atrakcyjna cena dzięki efektywnej, niskokosztowej produkcji 
  • Stymulująca sprzedaż prezentacja w punkcie handlowym dzięki eurozawieszce 
  • Możliwość zamknięcia karty blistrowej przy użyciu różnych osłon 
  • Dużo miejsca na informacje dzięki dwustronnemu nadrukowi na karcie blistrowej
Referencje GSK Consumer Healthcare

Opakowania na szczoteczki do zębów bez tworzyw sztucznych

Od teraz znana z reklam elastyczna główka szczoteczki do zębów Dr.BEST jest prezentowana za innowacyjnym okienkiem ze zrównoważonych włókien celulozowych. Nie jest już szczelnie opakowana w osłonę z tworzywa sztucznego, jak to zwykle bywa w tym segmencie. Opakowania są całkowicie wolne od plastiku i wykonane ze zrównoważonych materiałów pochodzących z recyklingu. Karta blistrowa i osłona blistra są nawet wykonane z tektury z certyfikatem FSC© (FSC©-Mix, FSC® C005891).  Jako jedno z pierwszych opakowań popularnych szczoteczek do zębów może być w całości wyrzucone do kosza na papier i przekazane do cyklu recyklingu bez konieczności wcześniejszego uciążliwego rozdzielania na poszczególne części.

Warianty

Jakie istnieją rodzaje kart blistrowych?

Klasyczne karty blistrowe: na kosmetyki, przybory do majsterkowania, artykuły papiernicze itp. Mają kształt prostokątny lub są sztancowane w dowolnym kształcie, a do ich zamknięcia służy osłona z tworzywa sztucznego (folie PET-A lub PET-G), mocowana bezpośrednio do przedniej strony kartonu, powlekanej specjalnym lakiem zabezpieczającym. 

Karty blistrowe typu peel: wyjątkowo przyjazne dla użytkownika, ponieważ osłonę i kartę można „czysto” rozdzielić. Nasze rozwiązania typu peel charakteryzują się najprostszym otwieraniem przy jednocześnie zapewnionej ochronie produktu, a także przyjaznej dla środowiska utylizacji. 

Karty blistrowe z barierą: idealne opakowanie na produkty, które wymagają wysokiej szczelności przed zapachem, tłuszczem, dostępem tlenu i pary wodnej. Między produktem a kartą blistrową znajduje się bariera chroniąca wrażliwy produkt. 

Blistry tekturowe: karta blistrowa i osłona blistra zostały wykonane z kartonu, eliminując w ten sposób użycie tworzywa sztucznego. Widok na produkt zapewnia wycięcie w postaci okienka. W celu zapewnienia większej ochrony produktu proponujemy innowacyjną, wolną od plastiku, zrównoważoną folię z włókien odnawialnych. 

Referencje

Tak atrakcyjne są nasze karty blistrowe

Jako wyspecjalizowany producent projektujemy i produkujemy dostosowane do potrzeb karty blistrowe w dwóch lokalizacjach w Europie – w Niemczech i Polsce. Na życzenie pakujemy również na miejscu. 

Oferujemy szeroki wachlarz kart blistrowych: standardowe karty blistrowe, blistry wysuwane, blistry zamykane, karty blistrowe z przezroczystym okienkiem, opakowania typu blister wykonane w całości z kartonu oraz uszlachetnione karty blistrowe.

Jakie opakowanie typu blister idealnie pasuje do Twojego produktu? W każdej chwili chętnie doradzimy. Prześlij zapytanie już teraz!
Wartość dodana

Dlaczego firma Karl Knauer to Twój producent kart blistrowych?

Ikona
Bezpieczeństwo
Gwarantowana produkcja wolna od domieszek dzięki maszynowej kontroli każdej pojedynczej karty oraz parametrów zgrzewania przy produkcji.
Ikona
Efektywność
Optymalizacja procesu zamykania dzięki wysokiej jakości technicznej skutkuje szybszym cyklem, oszczędnością energii dzięki niższym temperaturom zgrzewania, i efektywności urządzeń.
Ikona
Kompleksowy serwis
Na życzenie co-packing i shelf-ready-packaging Twoich zapakowanych „na gotowo” opakowań typu blister, w razie potrzeby techniczne wsparcie procesu.
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy