Zamknij

Karl Knauer świętuje jubileusze 19 + 1

Pracownicy obchodzący jubileusz pracy w firmie 2023

Fakt, że firma Karl Knauer KG obchodzi w 2023 roku 85-lecie działalności, jest przede wszystkim zasługą jej pracowników. To oni w ogromnym stopniu przyczyniają się do tego, że nazwa Karl Knauer jest od ponad ośmiu dekad synonimem jakości i wyjątkowej innowacyjności w branży opakowań. Jednym z powodów jest to, że wielu kolegów i wiele koleżanek z zespołu pracuje w firmie od dziesięcioleci i dlatego mają oni bogate doświadczenie. Przynosi to korzyści zarówno firmie, jak i wszystkim jej klientom, do których należy wiele międzynarodowych koncernów.

„Każdego dnia przekonujemy się jak ważne jest, aby móc liczyć na niezawodnych, dobrze wyszkolonych i zaangażowanych pracowników” – powiedziała Ina Hofferberg, przewodnicząca rady zakładowej w firmie Karl Knauer, podczas tegorocznych obchodów jubileuszu, które odbyły się 17 listopada w hotelu Badischer Hof w Prinzbach, i pochwaliła filozofię przedsiębiorstwa. Nie tylko od czasu, kiedy kwestia braku wykwalifikowanych pracowników jest na porządku dziennym w firmach w całych Niemczech, firma Karl Knauer dostrzega potrzeby swoich pracowników i wspiera ich, na przykład poprzez zapewnianie przedszkola przyzakładowego lub zarządzanie opieką zdrowotną w firmie.

„Fakt, że w tym roku po raz kolejny 19 naszych pracowników może świętować swoje jubileusze, co daje w sumie 590 lat pracy w firmie, napawa nas dumą. To pokazuje, że dla wielu osób jesteśmy czymś więcej niż tylko pracodawcą. Niektórzy pracownicy, zwłaszcza ci, którzy obchodzą w tym roku 45-, 40-, 35- i 30-lecie pracy w firmie, są z nami związani od ponad połowy swojego życia i dziękujemy im za to z całego serca” – stwierdziła Stefanie Wieckenberg, dyrektor zarządzająca i wnuczka założyciela firmy, Karla Knauera.

W tym roku dwóch pracowników otrzymało platynową sarnę za 45-lecie pracy w firmie, sześciu pracowników, którzy są częścią rodziny Karl Knauer od 35 lat, zostało uhonorowanych złotą sarną, a sześciu pracowników, którzy rozpoczęli pracę w naszej firmie opakowaniowej 25 lat temu, zostało nagrodzonych srebrną sarną.

Ludzie, którzy pracują razem tak długo, bardzo dobrze się znają – można było to zauważyć również w osobistych słowach i zabawnych anegdotach, którymi Stefanie Wieckenberg doceniła poszczególnych jubilatów. Podczas wręczania wyróżnień, dyplomów i prezentów panią dyrektor zarządzającą rodzinną firmą wspierał jej syn, Niklas.

Pracownicy obchodzący jubileusz pracy w firmie:

10 lat:
Markus Deni

20 lat:
Simone Maier

25 lat:
Alexandra Hartmann, Bernadette Huber, Veronika Schüle, Thekla Singler, Lore Wißmann, Bernd Wussler

30 lat:
Oliver Wedinger

35 lat:
Martina Greßhoff-Bruder, Konrad Gutmann, Manfred Runge, Bernd Schilli, Peter Werner, Thomas Zapf

40 lat:
Hildegard Eble, Ludwig Rehm

45 lat:
Lothar Rehm, Andreas Schilli

Jubileusze Karla Knauera 2023
Jubileusze Karla Knauera 35, 40 i 45 lat
jpg (5 MB)
Jubileusze Karla Knauera 2023
Jubileusze Karla Knauera 25 i 30 lat
jpg (5 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy