Zamknij

Sprzedaż online pod kontrolą

[Translate to Polnisch:]

Każdy, kto w dzieciństwie marzył o tym, by zostać zamkniętym w sklepie ze słodyczami i móc podjadać wszystkie smakołyki, zrozumie ideę stojącą za start-upem „SchokoFreunde” firmy BK Handel.

Ich pomysł – wykraczający poza najśmielsze marzenia – polega na dostawie kolorowego zestawu czekoladowych przysmaków w kreatywnym opakowaniu prosto do domu. W opakowaniu prezentowym, które jest zarówno praktyczne, jak i atrakcyjne, ogromne jajko pełne słodkich przysmaków jest wyraźnie widoczne za dużym okienkiem. Składane pudełko, które zostało opracowane przez eksperta w dziedzinie opakowań, firmę Karl Knauer ze Schwarzwaldu, jest wykonane w 99% z włókien pochodzących z recyklingu, a dzięki zintegrowanemu uchwytowi z łatwością podniesie je każde dziecko. Aby zapewnić, że czekoladowy skarb, który zachwyci nie tylko młodych fanów czekolady, ale także tych młodych duchem, bezpiecznie dotrze do odbiorcy, pudełko musiało zostać zaprojektowane w taki sposób, aby zawartość przetrwała transport bez uszkodzeń. Zespół projektowy Karl Knauer rozwiązał ten problem za pomocą wkładki, która jest wykonana z tego samego materiału co składane pudełko.

Istnieje także możliwość wydrukowania imienia odbiorcy (odbiorców) na produkcie. Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny (dziecka), pierwszą komunię, czy bardzo dużą niespodziankę na Wielkanoc – SchokoFreunde to odpowiedni prezent na każdą okazję i każdy gust. „Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Karl Knauer. Szczególnie cenimy sobie profesjonalny kontakt z pracownikami” – mówi założycielka SchokoFreunde Yesim Kaya, ciesząc się sukcesem swojej założonej w 2020 roku firmy.

Indywidualne opakowanie wysyłkowe
jpg (3 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy