Unique in advertising

Przepis na sukces: artykuły reklamowe
Wzbudź zainteresowanie drobnymi gestami i nie daj o sobie zapomnieć. Sympatyczne gadżety promocyjne i spektakularne artykuły reklamowe z Twoim logo są skutecznymi ambasadorami Twojej marki — jako upominek i mile widziany wyraz uprzejmości. Wykonane na zamówienie zgodnie z Twoimi życzeniami.

Zanotuj od razu! Firma Karl Knauer jest jednym z czołowych producentów artykułów reklamowych w Niemczech. Z wykorzystaniem rozmaitych technik drukujemy, wytwarzamy i opracowujemy szeroki asortyment promocyjny. Wybierz z niego odpowiadający Tobie produkt lub zasięgnij porady u naszych ekspertów. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zapytanie.

Tak trzymać! Nasza standardowa oferta obejmuje artykuły takie jak notesy samoprzylepne, zestawy samoprzylepne (ze znacznikami), zestawy z twardą oprawą, pudełka na karteczki, bloczki kartkowe, podkłady na biurko, notatniki, produkty z folii PP i tarcze obrotowe — wszystko to w najwyższej jakości. Nasi eksperci intensywnie badają ponadto nowe możliwości komunikacji reklamowej — najnowszym tego przykładem są nasze produkty wykorzystujące technologię rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality), łącząc w sobie druk i komunikację cyfrową i umożliwiając tworzenie niespotykanych dotąd rozwiązań. Daj się zaskoczyć!

Produkty

Różnorodność i kreatywność: Jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdziesz notesy, bloczki i inne artykuły reklamowe idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Oto przegląd wszystkich naszych produktów.

Arrowdalej

 

 

Uszlachetnianie

Imponująco odmienna oprawa: Oto przegląd wszystkich oferowanych przez nas możliwości indywidualnego uszlachetnienia notesów, bloczków i innych artykułów reklamowych.

Arrowdalej