Excellence in packaging

Zapewniamy atrakcyjną prezentację produktów w punkcie sprzedaży. Dbamy o umacnianie marki odpowiednim opakowaniem. Karl Knauer opracowuje i tworzy innowacyjne rozwiązania, które odnoszą trwałe sukcesy – także dla Twojej branży i Twojego produktu.

Tak, pakujemy prawie wszystko! Jesteśmy znani z tego, że chętnie podejmujemy każde wyzwanie i projektujemy opakowania dla najbardziej skomplikowanych produktów – kreatywnie, wydajnie i z dbałością o najwyższą jakość.

Wszystko się zmieści: oferujemy wyjątkowo szeroką gamę produktów oraz usług dotyczących kartoników jednostkowych.

Nasz program obejmuje wszystkie powszechnie stosowane technologie w niemal każdej branży. Dzięki konsultacjom z międzynarodowymi i krajowymi Klientami nasi eksperci opracowują projekty opakowań, które spełniają wszystkie wymagania – chronią produkt i atrakcyjnie prezentują się w punkcie sprzedaży. Nasz dział badań i rozwoju opracowuje kolejne, imponujące rozwiązania, które zachwycają najbardziej wymagających Klientów. Kładziemy też nacisk na innowacje i opakowania przyszłości, aby zapewnić wygodę, bezpieczeństwo produktu, ochronę przed fałszerstwem, najlepsze technologie uszlachetniania, wydajność i trwałość.

Produkty

Produkty

Kreatywne opakowania oraz elastyczność i duża siła innowacji w poszukiwaniu rozwiązań – oto nasze zalety. Różnorodność naszych produktów niemal nie zna granic!

Arrowdalej

Kompetencje branżowe

Kompetencje branżowe

Nasz program obejmuje wszystkie powszechnie stosowane technologie w niemal każdej branży.

Arrowdalej

Budowa maszyn

Z praktyki dla praktyki: maszyny od specjalistów

Arrowdalej

Innowacje

Karl Knauer uchodzi za jednego z najważniejszych innowatorów branży opakowań i artykułów reklamowych. Liczne nagrody krajowe i międzynarodowe potwierdzają tę siłę innowacji.

Arrowdalej

Usługa

Nasze usługi wykraczają poza standardowy zakres przygotowania opakowań.

Arrowdalej