Karty blistrowe

Karty blistrowe
Proces pakowania produktu przy pomocy kart blistrowych.

Rozmaite produkty pakowane są w opakowania typu blister plus karta blistrowa. Zaliczamy się do największych producentów kart blistrowych w Europie i także sami posiadamy wieloletnie doświadczenie w pakowaniu produktów przy użyciu blistrów. Karl Knauer jest w posiadaniu know how oraz maszyn blistrujących.  W opakowania tego typu pakowane są przeróżne produkty, począwszy od kosmetyków, przez produkty do majsterkowania czy pisania, a kończąc na artykułach spożywczych. Posiadamy dwie siedziby w Europie, gdzie opracowujemy receptury specjalnych lakierów.  Produkujemy karty blistrowe odpowiednio uzgodnione i sparametryzowane z wymaganiami i automatami do blistrowania naszych  klientów. Na specjalne życzenie klientów, świadczymy także usługi co-packingu. Nasza innowacyjna metoda "peel" gwarantuje łatwe otwieranie przy zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa. Oferujemy również karty blistrowe z zabezpieczeniem,  z dodatkowo wbudowanym przeźroczystym okienkiem, dodatkowo przełamywane i składane. Klient może liczyć na otrzymanie również i wysoce uszlachetnionych rozwiązań z wykorzystaniem materiałów laminowanych i holograficznych lub pokrytych foliami barierowymi.  Nasza paleta produktów przyciąga kreatywnymi rozwiązaniami i innowacyjnymi pomysłami.

Dzięki nam klienci nie mają powodów, by martwić się o bezpieczeństwo i stabilność procesu.

Gwarantujemy powtarzalność produkcyjną i stałe parametry zgrzewu, które na specjalnym oprzyrządowaniu sprawdzane są podczas procesu druku i po nim. Świadczymy także usługi optymalizacji procesu zgrzewania u naszych klientów, przyczyniając się do wzrostu wydajności ich maszyn. Naszym znakiem rozpoznawczym jest szybka faza produkcji, oszczędność energii poprzez niską temperaturę zamykania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa procesowego i wydajność w zakładach klientów. Zapraszamy do  skorzystania z naszego know-how!

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.