Środowisko/przyroda

Środowisko / przyroda
Pewnie: Opakujemy Twoje produkty ekologiczne.

Nasi klienci przywiązują coraz większą wagę do formy i funkcji opakowania, jak również do aspektów ochrony i bezpieczeństwa. Obszar produkcji opakowań skupia na sobie coraz większą uwagę także w branży produktów ekologicznych, naturalnych i organicznych, oferując bogatą paletę możliwości w dziedzinie marketingu i sprzedaży.

Excellence in packaging.

Korzystając z naszych wielokrotnie nagradzanych rozwiązań, oferujemy bogaty wybór opakowań strategicznych zaopatrzonych w nowe formy dozowania, systemy zamykania i zabezpieczenia, wykonanych z tektury litej i falistej, pełniących funkcję barierową, którą umożliwia wyściółka wewnętrzna, a także zapewniających jeszcze większy komfort, na przykład w postaci naszych opatentowanych dozowników i tarcz obrotowych. Oferujemy również karty blistrowe z innowacyjnymi metodami "peel", barierami i przeźroczystymi okienkami dla zapewnienia bezpieczeństwa twojego produktu i jego uderzającej prezentacji.

Chętnie doradzimy!

Nasz zespół kompetentny oferuje całościowy pakiet rozwiązań: Oprócz menedżerów key account i wewnętrznych opiekunów klientów zespół uzupełniają badacze i projektanci. W ten sposób nasi klienci uzyskują optymalne i indywidualne doradztwo i towarzyszy się im w całym procesie pakowania.