Uszlachetnianie

Dzięki nam Twoja marka zabłyśnie.

Materiał, technologia druku i techniki uszlachetniania: istnieje nieskończenie wiele możliwości, aby skutecznie i efektownie zaprezentować Twoje opakowanie. Firma Karl Knauer specjalizuje się w opakowaniach wysoko uszlachetnionych, za które otrzymała już wiele prestiżowych nagród międzynarodowych.

Niezwykle szerokie, innowacyjne spektrum powłok lakierowych, tłoczeń, aż po wyrafinowane perforacje, laminaty i aplikacje, umożliwia tworzenie kolejnych, znakomitych opakowań. To gwarancja imponującej prezentacji Twojej marki w punkcie sprzedaży.

Prägung Motiv IMPULS

Tłoczenie suche i reliefowe


Prawdziwy majstersztyk: tłoczenia reliefowe nadają trójwymiarowy charakter liniom, literom i ornamentom, zapewniając doznania wizualne i dotykowe – w wersji tłoczenia suchego lub z użyciem folii.

Lakier zapachowy

Dzięki lakierowi zapachowemu aromaty zostają umieszczone w materiale. Przy delikatnym pocieraniu powierzchni zapach uwalnia się. Dostępne są najróżniejsze zapachy.

Laminowanie folią

Szlachetny błysk: laminowanie to pokrywanie materiału folią. Wybór jest imponujący: folie błyszczące, matowe, holograficzne i wiele innych.

Tłoczenie na gorąco

Dekoracje w błyszczącym wydaniu: pokrycie folią błyszczącą, np. w metalicznym kolorze, dodaje opakowaniu urokliwego blasku. Podkreśla wartość prezentu, przyciąga wzrok i cieszy obdarowanego.

Efekty mat/błysk przy zastosowaniu lakierów

Po prostu piękne: Opakowanie nie zawsze musi błyszczeć, aby przyciągać wzrok – czasami jest wręcz odwrotnie. Matowe efekty to rodzaj szlachetnego niedomówienia. Za pomocą naszych lakierów uzyskujemy zarówno efekty błyszczące, jak i matowe. Jakie wykończenie wybierzesz dla swojego opakowania?

Efekty 3D i efekty holograficzne przy użyciu lakieru

Osiągnij efekt zaskoczenia: czy oczy nie mylą obserwatora? Za pomocą czarujących efektów zaskakujemy i zachwycamy. Niespodzianka gwarantowana.

Druk offsetowy

Pełnowartościowe drukowanie: druk offsetowy to pierwszy wybór dla tych, którzy pragną starannego i czystego druku. Logo, motywy ilustrowane lub wszelkie inne to doskonałe uszlachetnienie każdego rodzaju opakowania.