Zamknij

Duże wydarzenie rodzinne zakończone pełnym sukcesem pomimo deszczu

Familienfest 2024 bei Karl Knauer

W tym roku letnia impreza Karl Knauer KG była dostępna nie tylko dla pracowników, ale także dla ich rodzin. W ten sposób firma chciała okazać im swoje uznanie i umożliwić poznanie miejsca pracy ich bliskich.

Mimo deszczowej pogody wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, po raz kolejny pokazując silną więź między pracownikami i ich rodzinami a przedsiębiorstwem. Podobnie jak podczas poprzednich imprez letnich i bożonarodzeniowych liczne foodtrucki oferowały szeroki wybór przysmaków, spełniając każde kulinarne życzenie. 

Wyjątkową atrakcją dnia były wycieczki z przewodnikiem po przedsiębiorstwie. Dużo osób wykazywało ogromne zainteresowanie zerknięciem za kulisy. Wycieczka prowadziła zwiedzających zarówno przez obszary administracyjne, jak i produkcyjne. Szczególne wrażenie robiła prezentacja procesów produkcyjnych: na maszynach rozłożono próbki, które przedstawiały różne etapy drukowania, wycinania i klejenia. Odwiedzający mieli okazję zobaczyć z bliska precyzyjną i innowacyjną pracę oraz dowiedzieć się więcej o różnorodnych procesach produkcyjnych w przedsiębiorstwie.

Klub piłkarski FV Biberach zapewnił cenne wsparcie przy montażu i demontażu namiotu oraz serwowaniu napojów. Pomimo deszczu, który częściowo uniemożliwił planowaną zabawę dla dzieci na dmuchanym zamku, dla młodszych gości przygotowano wiele alternatyw. Przedszkole Fliegerkiste oferowało brokatowe tatuaże, stół do malowania i teatr kukiełkowy, co sprawiło dzieciom mnóstwo frajdy i przyjemności.

Stefanie Wieckenberg, dyrektor zarządzająca w Karl Knauer KG, podkreśla: „Pomimo pogody nasza letnia impreza była pełnym sukcesem i po raz kolejny pokazała, że nawet deszcz nie zepsuje nam dobrego nastroju. Serdecznie dziękujemy wszystkim pomocnikom i oczywiście wszystkim gościom, którzy sprawili, że wydarzenie to było niezapomnianym przeżyciem”.

Beim Betriebsrundgang erhielten die Besucher interessante Einblicke hinter die Kulissen.
Wycieczka firmowa na festynie rodzinnym
jpg (9 MB)
Trotz des Wetters war die Laune der Besucher bestens.
Dobry nastrój pomimo deszczu
jpg (10 MB)
Familienfest 2024 bei Karl Knauer
Impreza rodzinna 2024 w Karl Knauer
jpg (9 MB)
Newsletter: wiedzieć, co w trawie piszczy